Facebook Pixel
0
STS.010.001

Мішенна установка Подвійний Свінгер

5 095 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень Подвійний Свінгер – сучасне обладнання для відпрацювання влучності пострілів по рухомим цілям на швидкість, що активно застосовується в процесі підготовки бійців ЗСУ, воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, представників охоронних структур. Виробник VelmetArmorSystem пропонує виготовлення на замовленнямішеней Подвійний Свінгер, які відповідають вимогам світових стандартів якості та безпеки. Придбати надійні та довговічні мішені від українського виробника ви можете без вагомих часових і фінансових втрат, користуючись зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua .

Призначення та конструктивні переваги мішеней Подвійний Свінгер

Мішенева установка Подвійний Свінгер являє собою конструкцію, що складається з двох незалежних мішеней-маятників, які можуть бути активовані незалежно один від одногошляхом прицільного пострілу по противазі. Мішень Подвійний Свінгер, ціна якої доступна для широкого кола споживачів, легко налаштовується, в залежності від завдань поставлених інструктором.

Щоб скорегувати амплітуду коливань достатньо змінити висоту встановлення противаги. Таким чином можна ускладнити вправу для бійців із високим рівнем підготовки, або, навпаки, дати можливість новачкам у військовій справі чи спортивній стрільбі напрацювати початкові навички поводження зі зброєю. Як правило, мішені Подвійний Свінгер встановлюються на відкритому стрільбищі. Стійка до зовнішніх впливів підставка маскується таким чином, що її не помітно з позиції стрілка.

  • Отримати в своє розпорядження надійне та довговічне обладнання, для виготовлення якого застосовані якісний метал і деревинно-шарований матеріал ("язики" мішені будуть служити набагато довше, ніж паперові та картонні цілі). Якість збірки конструкції також не викликає сумнівів у експертів галузі та діючих військовослужбовців.
  • Заощадити час і гроші. Вартість мішеней вітчизняного виробництва цілком конкурентоспроможна, а можливість замовити їх в інтернет-магазині позбавляє від потреби здійснювати пошук необхідного обладнання по стаціонарним воєнторгам.
  • Обрати максимально зручний варіант оплати та доставки. Ми маємо змогу організувати відправку мішеневого обладнання, тактичного спорядження, чохлів для бронежилетів, інших елементів військової екіпіровки в будь-який регіон країни та за кордон популярними кур'єрськими службами й особистим транспортом компанії (за домовленістю).

Замовити мішеневе обладнання в інтернет-магазині Velmet.ua

Український виробник Velmet пропонує здійснювати покупки вигідно та зручно в інтернет-магазині, або відвідати офіс компанії та придбати мішеневе обладнання в Хмельницькому, та таким чином отримати змогу особисто переконатися у його відповідності заявленим характеристикам.

Виникли труднощі з вибором товарів із змістовного електронного каталогу? Скористайтеся допомогою компетентних менеджерів компанії. Ми високо цінуємо довіру клієнтів і завжди готові її виправдати!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
5 095 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2