Facebook Pixel
0
STS.004.001

Мішень Боббер

7 100 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень Боббер призначена для відпрацювання прицільних пострілів із пістолетів, карабінів, автоматичних гвинтівок з різних дистанцій. Мішеневе обладнання цього типу являє собою грудну фігуру з противагою, що забезпечує її розгойдування по принципу маятника. Ця особливість конструкції робить мішень Боббер, придбати яку в інтернет-магазині Velmet.ua можна за вигідною ціною від виробника, вдалим рішенням для підвищення ефективності тренувань діючих військовослужбовців, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, охоронних організацій. Обладнання може використовуватися для оснащення професійних тирів і відкритих стрільбищ.

Переваги мішені Боббер

  • Надійність і довговічність. Для виготовлення грудної фігури використана сталь ARM550, яка вирізняється чудовими споживчими характеристиками. Підвищити довговічність мішені дозволяє застосування особливої технології загартування Триплекс. Таке технологічне рішення дозволяє запобігти утворенню мікротріщин на поверхні металу під впливом ударів куль.
  • Звуковий ефект при точному попаданні про цілі прекрасно чути з позицій стрілка, інструктора, глядачів, в той час як при використанні мішеней з паперу, пластику та інших матеріалів кожен раз потрібно робити перерву у тренувальному процесі для перевірки результату.
  • Розбірна конструкція дозволяє легко транспортувати обладнання з місця на місце будь-яким транспортом. Мішень може неодноразово збиратися та розбиратися без втрат з боку споживчих якостей.

Придбати мішень Боббер у Хмельницькому

Замовити мішень Боббер в інтернет-магазині Velmet.ua можна без ризиків і переплат. Також ми пропонуємо мішені-гонги й мішеневі стенди інших конфігурацій, надійні елементи бронезахисту, тактичний одяг і спорядження, що найкращим чином відповідають потребам військовослужбовців. Якщо ви досі не придбали мішень Боббер від виробника, пропонуємо самезараз виправити цю прикру помилку. Адже від результативності тренувань безпосередньо залежить рівень підготовки професійних стрілків!

Придбати мішеневе обладнання в Україні з можливістю швидкої доставки у будь-який регіон країни ви можете в декілька кліків, користуючись вигідною пропозицією віртуального військторзі Velmet.ua.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
7 100 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2