Facebook Pixel
0
STS.007.001

Мішень Гравітаційний Поппер

4 043 грн.
В наявності
Оплата частинами
Мішень гравітаційний Поппер – новинка в асортименті українського виробника Velmet, що стане вдалим доповненням до арсеналу мішеневого обладнання професійного тиру або майданчика для відпрацювання стрілецьких вправ, обладнаного у межах військового полігону.

Ключовою особливістю представленої моделі з колекції легендарних Попперів є відсутність потреби у підйомі мішені після кожного пострілу (язик мішені повертається в початкове положення під дією сили гравітації), що дозволяє максимально ефективно використовувати час, відведений на тренування особового складу. Гравітаційні мішені цього типу активно застосовуються в рамках військових навчань, змагань з практичної стрільби, для тренувальної та розважальної стрільби в тирі.

Мішень Гравітаційний Поппер: конструктивні особливості та переваги

  • Висока якість матеріалів, що використані для виготовлення функціональних компонентів мішені. Для виробництва надійного та довговічного обладнання ми застосовуємо сталь ARM550, яка гартується за унікальною технологією Триплекс (твердий шар-м'яка середина-твердий шар).
  • Надійність і довговічність. Мішень Гравітаційний Поппер, ціна якої прийнятна для більшості споживачів, вирізняється високою міцністю, стійкістю до механічних впливів і підходить для експлуатації в інтенсивному режимі.
  • Зручність використання. "Язик" мішені кріпиться на стійку до механічних впливів підставку, що запобігає перекиданню обладнання під дією зовнішніх факторів. Звук удару металу по металу чудово чутно з позиції стрілка. Під дією сили гравітації мішень повертається в початкове положення без допомоги стрілка або інструктора, що дозволяє оптимізувати тренувальний процес.

Замовити мішені з доставкою по Україні

Компанія Velmet – український бренд, що вже більше 3 років постачає на вітчизняний ринок надійне та довговічне тактичне спорядження, елементи бронезахисту, мішеневе обладнання, якість якого вже давно не викликає сумнівів у експертів ринку таспоживачів. Замовити металеві мішені в інтернет-магазині Velmet.ua – відмінна можливість економії часу та коштів, тому, якщо ви бажаєте придбати Гравітаційний Поппер для оснащення професійного тиру або відкритого тренувального майданчика, радимо скористатися вигідною пропозицією від виробника!

Щоб придбати мішеневе обладнання в Україні, скористайтеся зручним функціоналом віртуального військторгу та допомогою компетентних менеджерів компанії. Запрошуємо до перегляду змістовного електронного каталогу!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2