Facebook Pixel
0
STS.009.001

Мішень Подвійний поппер

3 537 грн.
В наявності
Оплата частинами

schema_mishen_dvoynoy_popper

Мішень Подвійний поппер належить до традиційного мішеневого обладнання, яке широко застосовується для облаштування професійних тирів, тренувальних майданчиків для учбової та спортивної стрільби, військових полігонів. Основне призначення – відпрацювання влучності пострілів з різних видів зброї (карабіни, пістолети, гвинтівки).

 Компанія «VELMET» виготовляє різноманітні мішені-поппери, ціна яких в Україні є однією з найбільш доступних.

Дана модель представляє собою розбірну конструкцію, транспортування та монтаж якої не створять проблем. Розібравши поппер-мішень на 3 окремих компактних частини, її легко перевозити та зберігати.

Даний вид військового обладнання належить до мішеней падаючого типу, падіння яких при контакті з пулею є візуальним підтвердженням точності пострілу (металеві "язики" мішені різко опускаються вниз). Подвійні поппери ідеально підходять для учбових та залікових стрільб. Одна мішень здатна витримати 1000 та більше попадань,  оскільки виготовлена з високоякісного металу. Виробник використовує міцну та надійну сталь ARM550, яка має підвищені експлуатаційні характеристики завдяки інноваційній обробці «Триплекс». Нанесення порошкової фарби надає мішені більшої контрастності, робить її виразною на будь-якому фоні. Лаконічної форми підставка надає моделі ще більшої ергономічності та зручності. Прикріплення здійснюється за допомогою міцних шарнірних з’єднань. 

Не рекомендується використовувати патрони з стальним сердечником та бронебійних боєприпасів.  Також перед початком експлуатації подвійного поппера слід уважно ознайомитися з інструкцією та добирати боєприпаси дозволеного калібру.

Сьогодні металеві мішені в Україні користуються високим попитом, як один з найбільш практичних видів мішеневого обладнання.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
3 537 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2