• 0

Мішеневі стенди

SALE -13%
тільки для військових
Мішенна установка Standing C.U.T.
7 772 грн. 6 762 грн.
SALE -13%
тільки для військових
Мішенна установка Kneeling C.U.T.
7 568 грн. 6 584 грн.
SALE -13%
тільки для військових
Мішенна установка Prone C.U.T.
4 860 грн. 4 228 грн.
SALE -13%
Мішень-гонг Д-200 на підставці
808 грн. 703 грн.
SALE -13%
Рухомий стенд для практичної стрільби
2 626 грн. 2 285 грн.
SALE -13%
Мішенна установка Подвійний Мувер
3 840 грн. 3 341 грн.
SALE -13%
Мішенна установка "Сombat Sniper" 500*280
3 710 грн. 3 228 грн.
SALE -13%
Мішенна установка Combat - M
3 790 грн. 3 297 грн.
SALE -13%
Мішенна установка Боббер
7 100 грн. 6 177 грн.
SALE -13%
Мішенна установка гравітаційний Поппер
3 080 грн. 2 680 грн.
SALE -13%
Мішенна установка Заручник M
3 701 грн. 3 220 грн.

Мішеневі стенди з броньової сталі – якісне сучасне обладнання для оснащення тирів та полігонів. Вони також можуть використовуватися для організації навчання особового складу прицільній стрільбі в умовах непідготовленої місцевості.

Мішеневі стенди для прицільної стрільби

Влучне та швидке враження мішеней – те, що повинен уміти кожен кадровий військовослужбовець, солдат-строковик або представник добровольчого батальйону, тому так важливо забезпечити гідні умови для відпрацювання ними навичок прицільної стрільби.

Обладнання для полігонів від вітчизняного бренду Velmet виготовляють з якісної, особливим чином загартованої сталі, тому такі елементи можна використовувати для проведення стрільб з усіх видів стрілецької зброї, не зважаючи на особливості місцевості та погодні умови.

Мішеневі стенди наш інтернет-магазин реалізує за низькими цінами від виробника. Крім конкурентоспроможної вартості, наше обладнання має ще декілька переваг перед аналогічними товарами, що представлені на українському ринку. Мішені та гонги Velmet:

  • мобільні й функціональні;
  • прості та надійні в експлуатації;
  • якісні й довговічні.

Чи варто використовувати для підготовки бійців морально застаріле полігонне обладнання, якщо сьогодні на українському ринку представлено гідної якості вітчизняний продукт, придбання якого не завдасть серйозного удару по бюджету та дозволить досягти помітних результатів у вдосконаленні навичок військових? Здається, відповідь є очевидною. Новий час вимагає сучасного підходу до освоєння практичних навичок поводження зі стрілецькою зброєю. Наші гонги та мішені стануть відмінним варіантом оформлення вашого професійного тиру чи стрільбища на відкритій місцевості.

Придбати мішеневі стенди в Україні

Бажаєте купити мішеневі стенди в Україні за прийнятними, економічно обґрунтованими цінами? У нашому інтернет-магазині для цього достатньо зробити кілька кліків мишкою. Щоб оформити оптове замовлення на постачання мішеневого обладнання зв'яжіться з нашими компетентними менеджерами.

Наші виробничі потужності знаходяться в Хмельницькому, але ми завжди готові відправити товар, що викликав інтерес клієнта, до будь-якого регіону України, скориставшись послугами популярних фірм-перевізників. Чекаємо ваших заявок!