Facebook Pixel
0
SGT.014.001

Тренувальна мішень гонг ростова (IPSC №1) 450*750

4 761 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень металева ростова (IPSC №1) 450*750​  створена для оснащення професійних тирів, військових полігонів, проведення навчань у польових умовах. Компанія Velmet  поставляє на український і європейський ринок мішеневе обладнання, яке вирізняється найкращим співвідношенням ціни та якості. Наші мішені-гонги вже встигли схвально оцінити експерти та військовослужбовці, що активно застосовують сталеві цілі для відпрацювання навичок стрільби із різних видів зброї. 

Головні переваги металевої мішені (IPSC №1) 450*750

  • Наявність звукового ефекту, що дозволяє більш раціонально використовувати час, відведений на тренування. При влучанні кулі в сталеву ціль можна почути виразний звук удару металу об метал, що дає можливість відстежити точність пострілу навіть перебуваючи на значній відстані від мішені-гонгу.
  • Міцність і довговічність мішені. Гарних показників вдалося досягти завдяки використанню унікальної технології загартовування металу – «Триплекс». Суть прогресивної методики полягає в наступному: в процесі загартовування мішені-гонгу ми отримуємо зовнішній твердий шар і більш м'яку середину, що запобігає розтріскуванню робочої поверхні. В результаті, мішень стійко витримує удари куль і протягом тривалого часу не потребує заміни.
  • Практична підставка. Мішень (IPSC №1) може кріпитися до міцної металевої підставки за рахунок зручного болтового з'єднання. Щоб уникнути ефекту рикошету при стрільбі з близької відстані потрібно встановити мішень під невеликим кутом.

Характеристики мішені

Довжина

750 мм

Ширина

450 мм

Товщина мішені

 12 мм

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10 мм

Вага

до 22 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
4 761 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2