Facebook Pixel
0
SGT.030.001

Мішень-гонг Міні пеппер-поппер на квадратній підставці

871 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень-гонг Міні пеппер-поппер на квадратній підставці – металева гонг мішень з бронесталі від українського виробника Velmet, яка давно і добре себе зарекомендувала в стрілецькій спілці та серед військовослужбовців ЗСУ. Мішеневе обладнання із загартованої сталі дозволяє отримати відмінні результати при відпрацюванні точності пострілів в умовах тиру та під час військових навчань на полігонах.

Важливі переваги мішені-гонгу Міні пеппер-поппер на квадратній підставці

Компанія Велмет завжди готова запропонувати своїм клієнтам мішеневе обладнання для стрільби, що відповідає українським та світовим стандартам якості. Ми постійно працюємо над розробкою нових та вдосконаленням раніше створених моделей мішеней-гонгів.

Сталева мішень Міні пеппер-поппер на квадратній підставці, придбати яку ви в зручний час маєте змогу у нашому інтернет-магазині, має безліч позитивних сторін. Ось головні з них:

  • Устаткування виготовлене з сталі ARM550 і піддано загартуванню за власною технологією «триплекс» на кінцевому етапі виробництва. Головним плюсом такого рішення є запобігання розповсюдженню на робочій поверхні тріщин і відколів, що дозволяє підвищити зносостійкість мішені, забезпечити збереження протягом тривалого часу початкових якостей і зовнішнього вигляду виробів.
  • Поверхня виробів покрита якісним барвником, який забезпечує додатковий захист від впливу факторів навколишнього середовища і робить мішень помітною з дальньої відстані.
  • Гонги виготовлені з бронесталі, здатної витримати влучення кулі калібру 338 (Не бронебійною), випущеної з дульною швидкістю 980 м/с. Мінімальна дистанція стрільби по гонгу становитиме 200 метрів.
  • Комплектується підставкою в яку входить: дві залізні квадрати-підставки та двох комплектів метизів.
  • Також ви можете придбати Мішенну установку Міні Попер класичний S04, на яку Ви можете встановити Міні пеппер-поппер.

Купити металеві мішені гонги для занять стрільби в Україні.

Скориставшись зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua ви можете придбати мішені-гонги, та мішеневі установки, якість яких не викликає жодних сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців. Щоб детальніше дізнатися про продукцію, умови її замовлення та доставки, зв'яжіться із компетентними менеджерами нашого віртуального військторгу!

Характеристики  гонга мішені Велмет

Довжина

700 мм.

Ширина

200 мм.

Товщина мішені

10 мм.

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550- 10 мм.

Вага

7,7 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Переглянуті

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2