• 0
SGT.010.001

Мішень ГОНГ Д90 У

деньгод.хв.сек.
349 грн. 401 грн. -13%
В наявності

schema_mishen_gong_d90uМішень ГОНГ Д90 У - компактне і довговічне мішенне обладнання, яке становить вдалий тандем з універсальним або броньованим підвісним стендом. Представлена ​​модифікація дозволяє відпрацьовувати прицільні постріли в умовах тиру або військового полігону, протягом довгого часу не втрачаючи свій первинний зовнішній вигляд.

Конструктивні переваги мішені-гонга Д90 У

  • Загартування готових виробів зі сталі ARM550 за технологією «триплекс» (твердий шар-м'яка середина-твердий шар). Застосування сучасної технології гарту запобігає утворенню мікротріщин на поверхні металу, що істотно продовжує термін експлуатації мішеневого обладнання.
  • Звуковий ефект. При точних влучань по мішені лунає характерний звук удару металу об метал, що дозволяє підвищити ефективність тренувань за рахунок відсутності необхідності кожен раз зупиняти стрілянину для перевірки результативності пострілів.
  • Універсальні круглі отвори (розміри вказані на схемі) для кріплення мішені до підвісного стенду з використанням ланцюгів з міцного металу.
  •  
  • Якісне кольорове покриття робить мішені-гонги для стрільби помітними з дальньої відстані і захищає від негативного впливу факторів навколишнього середовища.

Замовити мішені обладнання в Україні

Мішень-гонг, ціна якої доступна для широкого кола споживачів, стане вдалим рішенням для поповнення арсеналу тиру або стрільбища в периметрі військового полігону. У змістовному каталозі представлено обладнання в різних модифікаціях, що дає можливість підібрати оптимальний варіант для відпрацювання стрілецьких вправ.

Перш ніж потрапити до кінцевого споживача мішені обладнання з асортименту українського виробника Velmet проходять строгий контроль якості на всіх етапах виробництва, що є гарантією надійності і довговічності виробів. При цьому вартість продукції від українського бренду значно нижче, ніж у імпортних аналогів.

Бажаєте уточнити інформацію по конкретному товару або придбати сталеві мішені за вигідною, економічно обгрунтовану ціну? Зв'яжіться зручним способом з менеджерами компанії!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
SALE -13%
Мішень ГОНГ Д90 У
401 грн. 349 грн.