• 0
Мішень ГОНГ Д90 (кр 110)
SGT.009.001

Мішень ГОНГ Д90 (кр 110)

444 грн.
В наявності

schema_mishen_gong_d90_kr110Мішень ГОНГ Д90 (кр. 110) - сучасне мішенне обладнання, створене з урахуванням існуючих мілітарі стандартів. Український виробник Velmet пропонує широкий асортимент мішеней за вигідними, економічно обґрунтованими цінами, що дозволяє оновити арсенал тиру або військового полігону без серйозних тимчасових і фінансових витрат.

Переваги металевої мішені-гонга Д90 

  •  Універсальне рішення для відпрацювання пострілів з будь-яких видів зброї в умовах тиру або військового полігону.
  •  Піддані загартуванню за особливою технологією «триплекс» (твердий шар-м'який шар-твердий шар), що збільшує робочий ресурс елемента за рахунок запобігання утворенню мікротріщин і глибоких виїмок на робочій поверхні сталевого гонга.
  •  Відрізняються зручністю експлуатації і дозволяють підвищити ефективність тренувань, спрямованих на відпрацювання точних пострілів. При попаданні кулі по мішені лунає характерний звук удару металу по металу, який добре чути на позиціях стрілка і інструктора.
  •  Кріплення за рахунок спіралеподібного кронштейна, який є суцільнолитим продовженням "язика" мішені. Вдосконалений варіант фіксатора, розроблений конструкторами українського виробника, володіє хорошим запасом міцності і дозволяє розширити експлуатаційні можливості мішеневого обладнання.

Купити мішені обладнання в інтернет-магазині Velmet.ua

Мішень-гонг, недорого купити яку пропонує віртуальний військторг Velmet.ua, відрізняється надійністю і довговічністю, підходить для експлуатації в умовах інтенсивного тренувального процесу. У каталозі ви знайдете інші моделі мішеней-гонгів, стендові установки, кулеуловлювачі, для оснащення стрілецьких тирів, військових полігонів, стрільбищ в польових умовах.

Цікавить можливість купити мішені обладнання для тиру за вигідною ціною від виробника? Для уточнення наявності товарів на складі, вибору оптимального варіанту оплати і доставки, підтвердження замовлення зв'яжіться з компетентним менеджером інтернет-магазину Velmet.ua!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
444 грн.