• 0
Мішень ГОНГ Д300 У
SGT.008.001

Мішень ГОНГ Д300 У

деньгод.хв.сек.
583 грн. 670 грн. -13%
В наявності

schema_mishen_gong_d300uМішень ГОНГ Д300 У - практичне, довговічне, функціональне рішення для відпрацювання точних пострілів з короткоствольної і довгоствольної зброї, призначене для оснащення майданчиків в периметрі полігонів ЗСУ та центрів підготовки бійців воєнізованих підрозділів МВС і СБУ.

Ключові переваги моделі металевого гонга від Велмет

Сталеві гонг-мішені, купити які ви можете прямо зараз, скориставшись функціоналом віртуального військторгу, мають ряд переваг, що вигідно виділяють їх на тлі ринкових аналогів:

  •  Унікальна технологія гартування «триплекс» (тверда оболонка + м'яка середина), якій піддається готовий виріб, дозволяє запобігти розтріскування робочої поверхні при інтенсивній експлуатації.
  •  Оптимальні розміри і зручне кріплення за два «вушка», розміщених під кутом 90 ° і мають круглої форми отвори для рухомий фіксації до підвісного стенду за допомогою міцних металевих ланцюгів.
  •  Звуковий ефект «метал об метал», який добре чути з позицій стрілка і інструктора. Відсутність необхідності перериватися для перевірки результативності виконання вправ сприяє підвищенню ефективності тренувального процесу.

Мішень-гонг, вартість якої цілком доступна для широкого кола споживачів, відповідає діючим мілітарі стандартам і протягом тривалого часу здатна зберігати відмінні споживчі якості.

Замовити обладнання для полігону або тиру за ціною від виробника

Виробництво мішеневого обладнання - одне з ключових напрямків діяльності компанії Velmet, фахівці якої постійно працюють над вдосконаленням вже існуючих і розробкою нових зразків продукції. Серед асортименту виробів, представлених в змістовному і барвистому електроном каталозі, ви обов'язково знайдете обладнання, застосування якого дозволить підвищити ефективність тренувань по відточуванню стрілецьких навичок.

Бажаєте отримати експертну консультацію з питань вибору мішеней, тактичного спорядження, елементів бронезахисту? Зв'яжіться з менеджерами нашої інтернет-магазину, вибравши найбільш зручний варіант комунікації!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
SALE -13%
Мішень ГОНГ Д300 У
670 грн. 583 грн.