• 0
Мішень ГОНГ Д250 У
SGT.007.001

Мішень ГОНГ Д250 У

674 грн.
В наявності

schema_mishen_gong_d250uМішень-ГОНГ Д250 У - вдосконалена модель стандартного круглого гонга від українського виробника Velmet Armor System, яка призначена для відпрацювання точних пострілів з автоматичної зброї, пістолетів і карабінів. Підходить для спільної експлуатації зі стандартними і броньованими підвісними стендами, до яких кріпиться за допомогою міцних металевих ланцюгів.

Мішені-гонги Д250 У: переваги конструкції

Мішені-гонги зі сталі в представленій модифікації створені конструкторами вітчизняного бренду з урахуванням побажань кінцевих замовників - власників професійних тирів, представників ЗСУ, воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, які активно застосовують мішені обладнання Velmet для підвищення ефективності стрілецьких тренувань особового складу. Всі вироби відповідають загальноприйнятим мілітарі стандартам.

Переваги мішеней Д250 У:

  •  Оптимальний розмір і форма гонга, які дозволяють відпрацьовувати прицільні постріли з ближніх і дальніх позицій. При точних влучань кулі по мішені можна почути виразний звук удару металу по металу, що дозволяє не переривати тренування для оцінки результатів.
  •  Особлива технологія гартування «триплекс» (твердий шар - м'яка середина - твердий шар), якій піддаються готові вироби зі сталі ARM550. Такий підхід до обробки робочої поверхні дозволяє запобігти розтріскування верхньої оболонки під ударами куль, випущених з автоматичної і короткоствольної зброї.
  •  Ергономічної форми виступи з отворами, призначені для фіксації гонга з допомогу ланцюгів, розташовані під кутом 90 ° по відношенню до центральної частини виробу. Таким чином забезпечується оптимальне положення мішені по відношенню до бічних стійок підвісного стенду.

Купити мішені обладнання з доставкою по Україні

Мішеневе обладнання, ціна якого економічно обгрунтована і доступна для широкого кола споживачів, стане прекрасним доповненням до вже наявного арсеналу обладнання професійного тиру або військового полігону. Якщо ви ще не визначилися з переліком необхідних мішеней, рекомендуємо ознайомитися з змістовним каталогом нашого віртуального військторгу та скористатися консультативною допомогою менеджерів компанії.

Купити металеву мішень-гонг, тактичну одяг і спорядження, рюкзаки, елементи індивідуального бронезахисту ви можете оптом і в роздріб, за вигідними цінами від виробника. Не пропустіть можливість розумної економії!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
674 грн.