Facebook Pixel
0
SGT.007.001

Мішень ГОНГ Д250 У

829 грн.
В наявності
Оплата частинами

schema_mishen_gong_d250uМішень-ГОНГ Д250 У - вдосконалена модель стандартного круглого гонга від українського виробника Velmet Armor System, яка призначена для відпрацювання точних пострілів з автоматичної зброї, пістолетів і карабінів. Підходить для спільної експлуатації зі стандартними і броньованими підвісними стендами, до яких кріпиться за допомогою міцних металевих ланцюгів.

Мішені-гонги Д250 У: переваги конструкції

Мішені-гонги зі сталі в представленій модифікації створені конструкторами вітчизняного бренду з урахуванням побажань кінцевих замовників - власників професійних тирів, представників ЗСУ, воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, які активно застосовують мішені обладнання Velmet для підвищення ефективності стрілецьких тренувань особового складу. Всі вироби відповідають загальноприйнятим мілітарі стандартам.

Переваги мішеней Д250 У:

  •  Оптимальний розмір і форма гонга, які дозволяють відпрацьовувати прицільні постріли з ближніх і дальніх позицій. При точних влучань кулі по мішені можна почути виразний звук удару металу по металу, що дозволяє не переривати тренування для оцінки результатів.
  •  Особлива технологія гартування «триплекс» (твердий шар - м'яка середина - твердий шар), якій піддаються готові вироби зі сталі ARM550. Такий підхід до обробки робочої поверхні дозволяє запобігти розтріскування верхньої оболонки під ударами куль, випущених з автоматичної і короткоствольної зброї.
  •  Ергономічної форми виступи з отворами, призначені для фіксації гонга з допомогу ланцюгів, розташовані під кутом 90 ° по відношенню до центральної частини виробу. Таким чином забезпечується оптимальне положення мішені по відношенню до бічних стійок підвісного стенду.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Діаметр - 250 мм
  • Товщина - 10 мм
  • Матеріал - броньована сталь Velmet ARMOR ARM-550
  • Вага - 4 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Переглянуті
829 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2