Facebook Pixel
0
SGT.032.001

Мішень-ГОНГ Д250 (кр. 140)

888 грн.
В наявності
Оплата частинами

schema_mishen_gong_d250_kr140Мішень-ГОНГ Д250 (кр. 140) - новинка від конструкторів українського виробника мішеневого обладнання і тактичного спорядження Velmet, яка є вдалим симбіозом стандартного варіанту круглого гонга і спіралеподібного кронштейна-кріплення. Два технологічних рішення реалізовані у вигляді литої конструкції з гідними споживчими характеристиками і відмінною зносостійкістю.

Детальніше про переваги мішеней-гонгів Д250 (кр. 140)

Мішень-гонг, фото і схема якого розміщені на сторінці, володіє такими перевагами:

  • Підходить для експлуатації в закритих тирах, на військових полігонах, в польових умовах.
  • Наявність звукового ефекту «удар металу по металу» при точних влучань по цілі, що дозволяє оптимізувати   тренувальний процес (немає необхідності кожного разу зупиняти тренування для оцінки точності ураження мішеней).
  • Мішенне обладнання для полігонів і професійних тирів виготовляється зі сталі ARM550. Загартуванню за особливою   технологією «триплекс» (твердий шар-м'який шар-твердий-шар) піддається готовий виріб, що дозволяє поліпшити опірність металу до впливу механічних, фізичних, хімічних та інших негативних факторів
  • Зручне кріплення, яке становить неподільну, суцільнолиту конструкцію з "язиком" мішені. Спрощує фіксацію мішені і продовжує термін експлуатації обладнання. У верхній частині передбачено отвір для кріплення за допомогою ланцюга, гумового шнура, шарнірів (розміри на схемі).

Замовити мішенне обладнання в віртуальному військторзі Velmet.ua

Купити мішень-гонг за вигідною ціною від виробника - прекрасна можливість економії часу і коштів. Устаткування, вироблене на потужностях компанії в Хмельницькому, проходять строгий внутрішнього контролю якості та безпеки на всіх етапах виробничого процесу і на виході в повній мірі відповідає високим мілітарі стандартам. При цьому вартість мішеней набагато нижче, ніж у зарубіжних аналогів, що є одним з ключових чинників при ухваленні рішення про покупку.

Бажаєте оновити або доповнити арсенал мішеневого обладнання професійного тиру? Саме час ознайомитися з асортиментом продукції, представленим на сторінках каталогу віртуального військторгу Velmet.ua!

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Лінійні розміри (В/Ш, мм —  388 х 250)
  • Товщина - 10 мм
  • Матеріал - броньована сталь Velmet ARMOR ARM-550
  • Вага - 4,3 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Переглянуті
NEW
Мішень-ГОНГ Д250 (кр. 140)
888 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2