• 0
SGT.017.001

Мішень ГОНГ Д200 У (В-60)

деньгод.хв.сек.
426 грн. 490 грн. -13%
В наявності

schema_mishen_gong_d200u_b60Мішень-ГОНГ Д200 У (В-60) - новинка в асортименті мішеневого обладнання українського виробника Velmet, розроблена конструкторами прогресивного бренду для відпрацювання точних пострілів з автоматичної зброї, снайперських гвинтівок, пістолетів і карабінів. Представлена ​​модель утворює вдалу пару з мішенню-гонгом Д90 У. Також, для контролю точності пострілів можлива експлуатація спільно з паперовими мішенями, які розміщуються за металевим гонгом.

Переваги використання мішеней-гонгів Д200 У (В-60)

Металеві мішені в представленій модифікації - вдосконалена версія стандартних круглих гонгів. По центру мішені вирізаний отвір, яке чітко обмежує простір, куди повинна потрапити куля. Кількість результативних пострілів легко підрахувати по частоті ударів «металу об метал». До переваг представленої конструкції можна віднести:

  •  Зручне кріплення. Виріб оснащений ергономічною форми виступами з отворами для ланцюгів або гумових стрічок, за допомогою яких мішень кріпиться до підвісного стенду.
  •  Унікальна технологія гарту «триплекс» (твердий шар - м'яка середина - твердий шар), якій піддаються вже готові зразки мішеневого обладнання для практичної стрільби. Технологічне рішення забезпечує підвищення стійкості гонгів до механічних і фізичних дій, що дозволяє запобігти утворенню мікротріщин на робочій поверхні виробу.
  •  Чіткий звуковий ефект притаманний усім гонг зі сталі ARM550. Дзвінкі удари металу по металу чітко помітні з позиції стрілка і інструктора, що дозволяє підвищити ефективність тренувального процесу.

Замовити довговічні металеві мішені в інтернет-магазині Velmet.ua

Компанія Velmet спеціалізується на виготовленні надійного, довговічного, функціонального мішеневого обладнання, вартість якого значно нижче аналогічних товарів від європейських і американських брендів.

Купити мішень гонг в інтернет-магазині - прекрасна можливість економії часу і коштів. Бажаєте уточнити інформацію по продукції, варіантів оплати, доставки? Зв'яжіться зручним способом з менеджерами віртуального військторгу Velmet.ua!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
SALE -13%
Мішень ГОНГ Д200 У (В-60)
490 грн. 426 грн.