• 0
SGT.006.001

Мішень ГОНГ Д200 - 10

520 грн.
В наявності

schema_mishen_gong_d200_1oМішень-ГОНГ Д200 - 1О - мішенне обладнання для тренування прицільних пострілів з різних видів зброї, яке має високу зносостійкість, дозволяє підвищити ефективність тренувального процесу. Вартість металевих мішеней, вироблених на потужностях української компанії Velmet в Хмельницькому, доступна для широкого кола споживачів.

Конструктори бренду постійно працюють над створенням нових і вдосконаленням більш ранніх версій обладнання для професійних тирів і військових полігонів. Також в нашому віртуальному військторзі ви можете купити якісне армійське спорядження та одяг, рюкзаки, тактичний інструмент, елементи бронезахисту за вигідними цінами від виробника!

Мішені-гонги Д200 - 10: конструкція і матеріали

  • Для виготовлення гонгів застосовується сталь ARM550. Підвищена міцність і довговічність виробів забезпечується за рахунок гарту за унікальною технологією «триплекс» (твердий шар-м'яка середина-твердий шар). Робоча поверхня готових мішеней протягом тривалого часу зберігає первинний зовнішній вигляд, не схильна до утворення мікротріщин, відколів, глибоких вм'ятин.
  • У конструкції мішені гонга, розміри якої відповідають вимогам, до обладнання для оснащення тирів і військових полігонів, немає  нічого зайвого - цілісна конструкція з металу з отвором для фіксації за допомогою шарнірів, ланцюгів, гумових стрічок.
  • Для сталевих мішеней-гонгів характерний звуковий ефект «метал об метал», який добре чути з позицій стрілка, інструктора, глядачів (при експлуатації обладнання під час змагань зі спортивної стрільби). Цей незаперечний плюс мішеневого обладнання від українського виробника гідно оцінений діючими військовослужбовцями, представниками воєнізованих підрозділів МВС і СБУ.

Купити сталеві мішені-гонги й мішенні установки

Віртуальний військторг Velmet.ua пропонує широкий асортимент мішеневого обладнання, якість якого вже давно не викликає сумнівів у споживачів і експертів галузі. Купити мішень-гонг можна, скориставшись зручним функціоналом інтернет-магазину, або зробити замовлення по телефону. Виникли питання по продукції, варіантів оплати і доставки? Для уточнення деталей на замовлення зв'яжіться з менеджером компанії!

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
520 грн.