Facebook Pixel
0
SGT.016.001

Мішень-ГОНГ Д150 У

506 грн.
В наявності
Оплата частинами

schema_mishen_gong_d150uМішень-ГОНГ Д150 У - мішеневе обладнання, розроблене конструкторами українського виробника Velmet , яке ідеально підходить для експлуатації спільно з підвісними стендами різних модифікацій. На відміну від базових моделей, ця мішень має два кріпильні отвори, що забезпечує максимальну зручність експлуатації в умовах інтенсивних тренувань бійців сил спеціального призначення ЗСУ, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, підготовки професійних спортсменів перед змаганнями зі спортивної стрільби та ін.

Позитивні якості мішені-гонга Д150 У

  • Устаткування виготовлене з сталі ARM550 і піддано загартуванню за технологією «триплекс» на кінцевому етапі виробництва (готовий виріб). Головним плюсом такого рішення є запобігання утворенню на робочій поверхні тріщин і відколів, що дозволяє підвищити зносостійкість мішені, забезпечити збереження протягом тривалого часу початкових якостей і зовнішнього вигляду виробів.
  • Для всіх металевих мішеней характерний звуковий ефект (удар металу по металу), який дозволяє підвищити ефективність тренувань. Звук точних попадань чітко чути на позиціях стрілка і інструктора, тобто відсутня необхідність щоразу переривати тренування або змагання процес для перевірки мішеней.
  • Поверхня виробів покрита якісним барвником, який забезпечує додатковий захист від впливу факторів навколишнього середовища і робить мішень помітною з дальньої відстані.

 

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Діаметр - 150 мм
  • Товщина - 10 мм
  • Матеріал - броньована сталь Velmet ARMOR ARM-550
  • Вага - 1,45 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
Переглянуті
506 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2