• 0
Мішень-ГОНГ Д150 У
SGT.016.001

Мішень-ГОНГ Д150 У

370 грн.
В наявності

schema_mishen_gong_d150uМішень-ГОНГ Д150 У - мішені обладнання, розроблене конструкторами українського виробника Velmet , яке ідеально підходить для експлуатації спільно з підвісними стендами різних модифікацій. На відміну від базових моделей, ця мішень має два кріпильні отвори, що забезпечує максимальну зручність експлуатації в умовах інтенсивних тренувань бійців сил спеціального призначення ЗСУ, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, підготовки професійних спортсменів перед змаганнями зі спортивної стрільби та ін.

Позитивні якості мішені-гонга Д150 У

  • Устаткування виготовлене з сталі ARM550 і піддано загартуванню за технологією «триплекс» на кінцевому етапі виробництва (готовий виріб). Головним плюсом такого рішення є запобігання утворенню на робочій поверхні тріщин і відколів, що дозволяє підвищити зносостійкість мішені, забезпечити збереження протягом тривалого часу початкових якостей і зовнішнього вигляду виробів.
  • Для всіх металевих мішеней характерний звуковий ефект (удар металу по металу), який дозволяє підвищити ефективність тренувань. Звук точних попадань чітко чути на позиціях стрілка і інструктора, тобто відсутня необхідність щоразу переривати тренування або змагання процес для перевірки мішеней.
  • Поверхня виробів покрита якісним барвником, який забезпечує додатковий захист від впливу факторів навколишнього середовища і робить мішень помітною з дальньої відстані.

Купити мішені обладнання за цінами від виробника

Компанія Velmet - український виробник, який постійно працює над вдосконаленням своєї продукції і орієнтований на задоволення індивідуальних потреб кожного замовника. Скориставшись зручною функціоналом віртуального військторгу Velmet.ua, ви можете купити мішені обладнання оптом і в роздріб, з чіткою впевненістю в якості кожного товару.

Для замовлення потрібної кількості мішеней-гонгів, стендових установок, інших видів обладнання для професійних тирів і військових полігонів, зв'яжіться з менеджерами компанії. Також в змістовному каталозі представлений широкий асортимент тактичної одягу і спорядження, елементів бронезахисту, рюкзаків, чохлів для зброї тощо. Не пропустіть можливість розумної економії часу і фінансових коштів!

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
370 грн.