• 0
Сталева мішень - гонг D300
SGT.019.001

Сталева мішень - гонг D300

938 грн.
Попереднє замовлення

schema_stalnaya_mishen_gong_d300_10Мішень-гонг D300 – відмінний варіант для оснащення тирів, полігонів, проведення змагань зі стрільби та навчань у польових умовах. Мішеневе обладнання від українського виробника Velmet активно застосовується для підготовки військовослужбовців ЗСУ та вже викликало чимало позитивних вражень у вітчизняних й зарубіжних експертів.

Основні переваги мішені-гонгу D300

Мішень для стрільби представленої модифікації має ряд вагомих переваг:

  • По-перше, чіткий звуковий ефект. При веденні стрільби по паперовим мішеням доводиться постійно зупиняти стрільців, щоб перевірити чіткість попадання. Використання сталевих гонгів забезпечує максимальну результативність тренування, оскільки звук удару металу об метал чітко чути з позиції.
  • По-друге, унікальна формула гартування «Триплекс». Більшість представлених на ринку металевих мішеней вирізаються з матеріалу, що вже пройшов процес гартування. Наші технологи пішли зовсім іншим шляхом. Мішень-гонг, придбати яку можна в інтернет-магазині Velmet.ua, спочатку проходить процес вирізання, і тільки після надання металу потрібної форми відправляється на загартування. Нам вдалося на практиці реалізувати формулу «Триплекс» (твердий шар-м'яка середина-твердий шар), що дозволяє уникнути передчасного виходу з ладу мішеневого обладнання, яке перебуває в умовах інтенсивної експлуатації.
  • По-третє, універсальність конструкції та зручне кріплення. Мішені-гонги округлої форми оснащені ергономічної форми виступом із отворами для кріплення за допомогою гумових стрічок. Можуть використовуватися як самостійний елемент або як компонент мішеневої установки.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Компанія Velmet Armor System здійснює жорсткий контроль відповідності мішеней-гонгів, елементів бронезахисту, тактичного спорядження стандартам на всіх етапах виробництва. Для людей, як для себе – ми чітко дотримуємося цього принципу та готові гарантувати якість усієї продукції.

Щоб придбати мішені-гонги в Україні з можливістю доставки у будь-який регіон, ви маєте змогу скористатися зручним функціоналом інтернет-магазину, або зв’язатися за контактним телефоном із представниками компанії. Ми цінуємо довіру клієнтів та завжди готові її виправдати!

 

Характеристики мішені гонга

Довжина

300 мм

Ширина

320 мм

Товщина мішені

 10 мм

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10 мм

Вага

5,7 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
Попереднє замовлення
Сталева мішень - гонг D300
938 грн.