• 0
Сталева мішень - гонг D200
SGT.018.001

Сталева мішень - гонг D200

548 грн.
В наявності

schema_stalnaya_mishen_gong_d200_10

Мішень-гонг D200*10 – практичний зразок мішеневого обладнання від українського виробника Velmet. Ця модифікація ідеально підходить для відпрацювання прицільних пострілів в умовах тиру та під час військових навчань на полігонах, у польових умовах. Мішені для стрільби D200*10 активно використовуються підрозділами ЗСУ для відпрацювання навичок по застосуванню навчальної та бойової зброї.

Важливі переваги мішені-гонгу D200*10

Компанія Velmet завжди готова запропонувати своїм клієнтам мішеневе обладнання, що відповідає українським та світовим стандартам якості. Ми постійно працюємо над розробкою нових та вдосконаленням раніше створених моделей мішеней-гонгів.

Мішень-гонг D200*10, придбати яку ви в зручний час маєте змогу у нашому інтернет-магазині, має безліч позитивних сторін. Ось головні з них:

  • Звуковий ефект. Визначити точність влучання кулі можна по характерному звуку удару металу об метал, який можна почути навіть перебуваючи на значній відстані від мішеневої установки.
  • Унікальна технологія гартування. Для виготовлення мішеней ми використовуємо сталь ARM550. Загартуванню піддається не лист металу, а вже готова мішень, що робить її більш міцною та довговічною, ніж ринкові аналоги. Технологія «Триплекс» передбачає наявність між твердими шарами металу більш м'якого. Такий прийом дозволяє запобігти утворенню глибоких тріщин на робочій стороні гонгу та в рази збільшує термін його експлуатації.
  • Зручне кріплення. Мішень-гонг округлої форми має ергономічний виступ із отворами для кріплення за допомогою ланцюга або гумових стрічок. Ця модель також може бути використана для комплектації мішеневої установки «Бьянчі».

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Компанія Velmet Armor System пропонує придбати мішені-гонги в Україні за цінами від виробника. Щоб зробити якісне мішеневе обладнання доступним для широкого кола споживачів, ми модернізували виробничі лінії, оптимізували витрати на виготовлення та зберігання продукції.

Скориставшись зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua ви можете придбати мішені-гонги, мішеневі стенди та мішеневі установки, якість яких не викликає жодних сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців. Щоб детальніше дізнатися про продукцію, умови її замовлення та доставки, зв'яжіться із компетентними менеджерами нашого віртуального військторгу!

Характеристики  гонга мішені Велмет

Довжина

200 мм

Ширина

220 мм

Товщина мішені

 10 мм

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10 мм

Вага

2,5 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті