• 0

Сумки для туалетного приладдя

SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Сумка для туалетного приладдя NA-1 Black
450 грн. 338 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Сумка для туалетного приладдя NA-1 Coyote
450 грн. 338 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Сумка для туалетного приладдя NA-1 Ranger Green
450 грн. 338 грн.
SALE -25%
дн.год.хв.сек.
Сумка для туалетного приладдя NA-1 V-Camo
975 грн. 731 грн.

З кожним роком несесери армійські в Україні стають все більш затребуваними. За допомогою такої зручної сумки-органайзеру можна  компактно зберігати туалетне приладдя та безліч інших дрібних речей першої необхідності. Зазвичай туалетна сумка застосовується для розміщення мила і зубної пасти, аксесуарів для гоління, вологих серветок та т.п. Але з легкої руки українських військових і туристів в ньому почали перевозити та зберігати найрізноманітніші корисні «дрібнички» - кишенькові ліхтарики та флешки, ложки, складені футболки та шкарпетки. Нерідко військовий або туристичний несесер використовується для зберігання щіток для одягу та запасної швейної фурнітури (ґудзики, застібки, нитки), ліків та перев’язочних матеріалів, щіток і кремів для взуття та іншого. На відміну від габаритних рюкзаків, сумка - органайзер чоловічий має невеликі розміри та мінімальну вагу. Це дозволяє мати все необхідне під рукою, коли людина знаходиться далеко від дому в польових умовах.

Всередині несесер військовий має декілька відділень різного типу та розміру, завдяки чому предметі не змішуються та зберігаються в порядку. Це дозволяє швидко знайти необхідну річ. Внутрішній простір організований максимально функціонально та продумано: відкриті та прорізні кишені з застібками, люстерко в текстильній рамці, накладна кишені зі зручними бігунками. Зверху знаходиться  пластикове кільце для підвішування сумки. Складений армійський несесер фіксується компресійною тасьмою з міцного нейлону та замком-фастексом. Вироби виготовлені з інноваційного матеріалу Cordura та мають спеціальне захисне покриття від бруду, води, агресивних хімічних речовин. Якісна італійська та польська фурнітура (2М, Alpha Technology) відрізняється надійністю та функціональністю.  За бажанням покупця можна підібрати модель як в кольорах «мілітарі», так і в традиційній гаммі.

В нашому каталозі кожен зможе швидко вибрати та вигідно  купити армійський несесер. Інтернет-магазин VELMET пропонує військове спорядження та супутні товари за найбільш вигідними цінами, оскільки працює без посередників. Це стане не тільки запорукою вигідної покупки, але й гарантією справжності бренду. Практична і стильна сумка для туалетного приладдя – це вдалий подарунок чоловіку, який допоможе полегшити перебування в екстремальних умовах і зробити їх максимально комфортними.