• 0
GS-013.002.16s

Чохол для зброї VX-BW S

1 078 грн.
Попереднє замовлення

Чохли для зброї в Україні є необхідним облаштуванням для перенесення рушниць, пістолетів та ін. Відповідно до законодавства, в нашій країні заборонено носіння незачехленої вогнепальної зброї на території населених пунктів та її перевезення. Купити тактичний чохол для зброї рекомендується також для захисту вашого військового, спортивного та мисливського спорядження від негативних впливів (вологи, бруду, механічних пошкоджень).

Виріб виготовлений з інноваційної тканини  Cordura 500D, яка відрізняється надзвичайною міцністю завдяки особливому сплетінню нейлонових волокон різної довжини. Спеціальне покриття надає тканині водо- та брудовідштовхувальні властивості. Матеріал добре переносить крайні температури, стійкий до механічних впливів. Cordura на 10% складається з якісної бавовни, що удвічі збільшує її резистентність до тертя.

Чохли-сумки від VELMET відрізняються малою вагою та продуманою організацією внутрішнього простору. Це зручний та практичний вид м’яких тактичних чохлів, в яких можна зберігати зброю та різноманітні аксесуари для догляду за нею. На внутрішньому боці виробу розташовані місткі кишені на замку-блискавці. Зброя фіксується за допомогою спеціальних текстильних стрічок Velcro («липучок»), що забезпечує її надійне утримання. Додаткової зручності надає переносна ручка та кріпильні комплектуючі MOLLE (які призначені для утримання підсумків). Завдяки цьому чохол можна швидко перетворити на тактичну сумку.

Однією з суттєвих переваг м’яких чохлів є їх максимальна ергономічність. Після вивільнення рушниці можна згорнути чохол та компактно скласти його в рюкзак або навіть велику кишеню одягу. Камуфляжний колір Coyote вдало гармонує з традиційним одягом мисливців та військових, сприяючи ефективному маскуванню.

Серед основних переваг:

  • Компактність та ергономічність завдяки використанню м’якої тканини
  • Можливість швидкого доступу до зброї
  • Захист від вологи, бруду та механічних пошкоджень
  • Можливість прикріплення додаткового облаштування
  • Ціна чохлу для зброї в нашому магазині – одна з найвигідніших
  • Товар відповідає всім міжнародним стандартам

Компанія VELMET є відомим в Україні виробником військового спорядження, якість якого є взірцевою. Наші менеджери готові надати безкоштовні консультації з актуальних питань та допомогти у виборі товарів.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
1 078 грн.