• 0
VX-Bag-S.017.001

Тактична транспортна сумка VX-Bag S

1 200 грн.
Колір
Попереднє замовлення

Тактична транспортна сумка  VX-Bag S Black – практичне сучасне рішення для транспортування речей, засобів особистої гігієни та обладнання під час виконання тактичних завдань, експедицій та туристичних подорожей. Компанія Velmet  пропонує українським споживачам виріб, що відповідає міжнародним стандартам якості. Придбати тактичну сумку можна за доступною ціною від виробника!

Переваги сумки тактичної транспортної VX-Bag S Black:

В інтернет-магазині Velmet.ua ви можете в зручний для вас час придбати транспортну тактичну сумку, що має ряд вагомих переваг:

  • Оптимальний розмір. Транспортну сумку з об'ємом великого відділення близько 27 літрів зручно взяти з собою у відрядження, на збори, в подорож. Незамінна вона й при виконанні тактичних завдань, коли з собою потрібно взяти найнеобхідніше і відсутня потреба у застосуванні більш громіздких транспортних аксесуарів.
  • Зручність і практичність. Сумка тактична, яку можна придбати за досить низькою для виробів такого рівня ціною, має максимально оптимізовану транспортувальну систему. З боків розташовані міцні транспортні ручки. Є знімний плечовий ремінь, розмір якого можна регулювати. Демпферна вставка забезпечує максимальний комфорт під час транспортування вантажів.
  • Кріплення типу MOLLE дозволяють надійно прикріпити до зовнішньої сторони виробу додаткові підсумки різних конфігурацій для зручного та безпечного транспортування армійського або туристичного спорядження.
  • Сітчасті кишені-органайзери, що розташовані всередині транспортної сумки, призначені для розміщення засобів особистої гігієни та інших невеликих предметів, які необхідно відокремити від загальної маси речей.
  • Міцність і довговічність. Всі «проблемні» місця тактичної сумки посилені за рахунок додаткового шару тканини. В результаті, ви отримуєте впевненість, що сумка не підведе у відповідальний момент, представивши свій вміст на загальний огляд. При виготовленні транспортного аксесуара ми використовували якісну металеву фурнітуру та надійні пластикові фастекси.

Придбати тактичні сумки та рюкзаки в Україні

Якісна сумка тактична, ціна якої апріорі не може бути занадто низькою, протягом довгих років прослужить своєму власникові та не буде потребувати реставрації. Придбання такої речі – цілком виправдане вкладення, до того ж у нашому інтернет-магазині це зробити набагато дешевше, ніж в военторгах, що реалізують продукцію популярних європейських і американських брендів, які спеціалізуються на створенні тактичної одягу та аксесуарів.

Бажаєте придбати сумку тактичну транспортну в Україні, але досі не визначилися з вибором? Зв'яжіться з компетентними консультантами інтернет-магазину Velmet.ua, і вони допоможуть вам з вирішенням цієї задачі!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
Попереднє замовлення
Тактична транспортна сумка  VX-Bag S Black
1 200 грн.