• 0
BB-bag-013.001.16

Транспортна сумка армійська

2 200 грн.
В наявності

Транспортна сумка армійська 130 л – практичне рішення для транспортування особистих речей, тактичного спорядження, зброї та інструменту. Такий армійський аксесуар не має гідної заміни у тих випадках, коли виконання навчальних, тактичних і бойових завдань проходить в умовах пересіченої місцевості, й потрібно взяти з собою об'ємну ручну поклажу. Конструктори українського бренду VelmetArmorSystem приклали максимум зусиль щоб зробити виріб максимально міцним і довговічним, таким, що відповідає вимогам діючих військовослужбовців, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, туристів.

Придбати транспортну сумку тактичну від вітчизняного виробника – гідна альтернатива закупкам дорогих імпортних аксесуарів. Якість виробів, що виготовляють на промислових потужностях VelmetArmorSystem у Хмельницькому, відповідає високим європейським стандартам, що підтверджено численними позитивними оцінками експертів і діючих військовослужбовців.

Транспортна сумка армійська: переваги виробу

Транспортна сумка армійська, ціна якої доступна для широкого кола споживачів, володіє наступними перевагами:

  • Великий корисний об'єм (130 літрів) і ергономічна форма виробу.
  • Наявність двох додаткових відсіків із боків сумки, в одному з яких передбачено дві внутрішні кишені відкритого типу. Зовнішня кишеня з застібкою-блискавкою.
  • Зручні ручки для транспортування по бокам виробу і в центральній частині (обводять аксесуар, підтримуючи дно) забезпечують можливість перенесення сумки однією людиною та в парі.
  • Посилене кріплення ременів для транспортування сумки на плечі. Надійні фастекси забезпечують ефективне кріплення наплічних лямок до виробу.
  • Для пошиття аксесуара використаний якісний матеріал Cordura і фурнітура від відомого італійського бренду 2М.
  • Липучки Velcro дозволяють закріпити знаки відмінності на бічних поверхнях.

Придбати транспортні сумки тактичні в Україні

Придбати транспортну сумку армійську в інтернет-магазині Velmet.ua – чудова можливість економії часу та коштів. Користуючись зручним функціоналом нашого віртуального військторгу, ви також можете придбати елементи бронезахисту, тактичне спорядження, мішені-гонги та мішеневі установки для відпрацювання влучності пострілів.

Щоб прямо зараз придбати сумки транспортні тактичні в Україні в декілька кліків, без ризиків і переплат, скористайтеся зручним функціоналом сайту й допомогою компетентних менеджерів компанії!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті