Facebook Pixel
0

Сумки транспортні

Sale
-20%
Сумка для каски та додаткових речей VHB-1 Coyote
Sale
-20%
Тактична транспортна сумка  VX-Bag S Black
Sale
-20%
Транспортна сумка армійська M (55 л.)  Coyote
Sale
-20%
Транспортна сумка армійська L (130 л.) Ranger Green

Сьогодні транспортні тактичні сумки в Україні користуються підвищеним попитом. Це зручний та практичний аксесуар для довготривалих туристичних подорожей, для виконання бойових завдань і тактичних навчань. Кожен з товарів компанії VELMET  відповідає всім міжнародним вимогам якості і є гідною альтернативою більш дороговартісним армійським сумкам європейського виробництва.

В нашому онлайн каталозі представлено декілька різних моделей, що дозволяє кожному вибрати оптимальний варіант – від компактних  до тактичних сумок значної місткості.

В якості основного матеріалу використано інноваційну тканину Cordura 1000, яка виготовлена з надміцних нейлонових ниток різної товщини. Спеціальне покриття надає резистентності до вологи та грибку, а також – до агресивних хімічних речовин. Матеріал не розтріскується та не дубіє на морозі, не втрачає кольору під пекучим сонцем.

Сумка тактична оснащена кріпленням MOLLE для переносу підсумків і іншого військового обладнання. Якісна металева фурнітура компанії 2М (Італія) відрізняється довговічністю та функціональністю.

Внутрішні відсіки зручно розташовані та є місткими, додаткові кішені-органайзери з нейлонової сітки використовуються для розміщення дрібних речей і засобів особистої гігієни. Наявність бокових кишень дозволяє використовувати сумку максимально ефективно та отримати додаткове місце для зберігання речей. Посилені транспортні ручки і  плечовий ремінь з регульованою довжиною забезпечують комфортне використання та вибір найзручнішого способу перенесення. Сумка транспортна має бокові компресійні стяжки та демпферну вставку, а також – додатковий шар міцної тканини у місцях найбільшого тертя. Це гарантує довговічність виробу та його високі експлуатаційні характеристики. Спеціальні липучки Velcro призначені для закріплення знаків відмінності і невеликих аксесуарів.

Відвідавши наш каталог, кожен зможе швидко та недорого купити сумки транспортні. Інтернет-магазин VELMET пропонує найнижчі ціни в Україні, адже є сайтом компанії-виробника  даного виду продукції.  Зручні налаштування сайту допоможуть за мінімальний час обрати необхідний товар та оформити замовлення. Спеціалісти нашого магазину нададуть безкоштовну консультацію і порадять, яку сумку тактичну краще купити, з урахуванням саме ваших пріоритетів.