Facebook Pixel
0
ZB-RA-S.020.002

Рюкзак Zevana RA-Sniper G2 V-Camo

7 835 грн.
Попереднє замовлення

Рюкзак снайперський Zevana RA-Sniper G2 V-Camo – ще одна вдала новинка в лінійці аксесуарів компанії VelmetArmorSystem. Чудова місткість, міцність, довговічність, стильний зовнішній вигляд, практичність – можна довго перераховувати всі позитивні сторони цього виробу, але краще, не втрачаючи дорогоцінного часу, замовити рюкзак снайперський Zevana RA-Sniper G2 V-Camo за вигідною ціною від виробника для себе та порадити якісну річ від вітчизняного бренду своїм товаришам.

Ключові особливості рюкзака снайперського  Zevana RA-Sniper G2 V-Camo

Снайперські рюкзаки в Україні користуються підвищеним попитом серед широкого кола покупців, серед яких – військовослужбовці, спортсмени, мисливці. Дана модель призначена для перенесення різноманітного спорядження, яке застосовується на стрільбищах під час виконання тактичних завдань і на тренуваннях. Розробник моделі, компанія «Велмет» приділяє багато уваги поєднанню максимальної функціональності та універсальності. Рюкзак снайпера має ергономічну конструкцію з продуманим внутрішнім простором для розміщення різноманітних підсумків. Внутрішній вміст рюкзаку надійно захищений від випадання, кожний сектор закривається на замок-блискавку (яка за потреби повністю розкривається, забезпечуючи швидкий та зручний доступ). Центральна частина та бокові панелі оснащені системою кріплення MOLLE, що представляє собою ряд пласких нейлонових строп, розташованих  продольно-поперечним способом. Це інноваційна технологія модульних систем для перенесення різних видів спорядження (тактичного, військового, вантажного). Рюкзак «молле»  прекрасно підходить для різноманітних комбінацій розміщення підсумків та елементів індивідуальної екіпіровки, з врахуванням особистих уподобань і особливостей бойового завдання.  Додаткової зручності надають бічна переносна ручка, знімний ремінь, фастекс-застібки,  утяжки, V-образна вставка для регулювання розмірів по поясу. Сітчасті вставки з поролоном роблять навіть тривале носіння комфортним, попереджають натирання та здавлювання тіла.

 Довжина основного відсіку – 105 см. Розміри рюкзаку спецназу розраховані на розміщення гвинтівок калібрів 308, 338, 223. Компактне відділення для дальномірів і метеостанцій має еластичні шнури для надійної фіксації приладів, захисний поролоновий кожух. Завдяки цьому мінімізується можливість випадкового пошкодження дороговартісного обладнання. В основному відсіку зброя також фіксується за допомогою резинових тасьм, передбачено окреме місце (встрочений чохол) під шомпол для гвинтівок.

Порівняно з аналогічними моделями від інших виробників, снайперський рюкзак «Велмет» має суттєву перевагу – спрощений доступ до зброї. Враховуючи екстремальні умови використання даного елементу екіпіровки, це важлива та принципова відмінність. В багатьох аналогових моделях доступ до гвинтівки здійснюється через верхню частину виробу, що є не дуже швидким і зручним. В даній моделі замок-блискавка знаходиться на передній частині виробу та миттєво розкривається по всій довжині.

Рюкзак з відділенням для зброї виготовлений з якісної нейлонової тканини Cordura, перевагами якої є надвисока стійкість до стирання, розривів, дії вологи та ультрафіолету, здатність добре переносити перепади температур. Спеціальна обробка матеріалу робить його непомітним в інфрачервоному випромінюванні тепловізорів.

В каталозі нашого інтернет-магазину можна купити снайперський рюкзак, виготовлений за інноваційними світовими технологіями.  Вся продукція компанії «Велмет» має сертифікати якості і не поступається відомим європейським брендам.

Рюкзак снайперський Zevana RA-Sniper G2 V-Camo – якісний рюкзак вітчизняного виробництва, надійний і практичний, але, разом з тим, цілком доступний за ціною елемент військової амуніції. Компанія Velmet Armor System також пропонує тактичне спорядження власного виробництва, здатне стати ідеальним функціональним доповненням рюкзаків, виготовлених під маркою прогресивного українського бренду!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
7 835 грн.