• 0
SB-G1

Рюкзак Zevana RA-Sniper

3 245 грн.
Попереднє замовлення

Рюкзак ZevanaRA-Sniper – ще одна вдала новинка в лінійці аксесуарів компанії VelmetArmorSystem. Чудова місткість, міцність, довговічність, стильний зовнішній вигляд, практичність – можна довго перераховувати всі позитивні сторони цього виробу, але краще, не втрачаючи дорогоцінного часу, замовити рюкзак ZevanaRA-Sniper за вигідною ціною від виробника для себе та порадити якісну річ від вітчизняного бренду своїм товаришам.

Ключові особливості Zevana RA-Sniper 

  •          У комплекті з практичним рюкзаком йде чохол для транспортування гвинтівки з оптикою. Додатковий аксесуар складається з двох частин – для довгоствольної та меншої за розміром зброї.
  •          Головний відділ з двома місткими відсіками, різноманітні кишені, стропи MOLLE на фронтальних й бічних поверхнях дозволяють транспортувати в рюкзаку все, що може знадобитися військовослужбовцю під час виконання важливих задач, у поході, на навчальних полігонах.
  •          Блискавка по периметру й в області кишень, еластичні вставки, стропи – надійна, перевірена фурнітура не підведе в екстремальних ситуаціях. За необхідністю чохол для зброї можна легко й швидко від’єднати або приєднати до рюкзака ZevanaRA-Sniper, не втрачаючи часу на довгі збори.
  •          Додаткові кишені з блискавкою є й на знімному поясному ремені, довжину якого можна легко регулювати в залежності від статури бійця.
  •          Зручне розташування відсіків для пляшок (з зовнішньої частини, по бокам) забезпечує швидкий доступ до води, тим самим додаючи рюкзаку ZevanaRA-Sniper ергономічності, що вигідно виділяє його на тлі наявних на ринку аналогів.
  •          Для пошиву рюкзака ми використали міцний та зносостійкий матеріал Cordura 1000D Враховуючи думку військовослужбовців, ми посилили ручку для перенесення рюкзака, зробили її більш міцною та надійною.
  •          У нижній частині рюкзака є спеціальне місце для чохла-захисту від опадів та сигнального маркера (входять до комплекту поставки).

Zevana RA-Sniper– якісний рюкзак вітчизняного виробництва, надійний і практичний, але, разом з тим, цілком доступний за ціною елемент військової амуніції. Компанія Velmet Armor System також пропонує тактичне спорядження власного виробництва, здатне стати ідеальним функціональним доповненням рюкзаків, виготовлених під маркою прогресивного українського бренду!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті