• 0

Рюкзаки, сумки

SALE -41%
Тактична сумка-кобура EDC S Coyote
1 074 грн. 634 грн.
Попереднє замовлення
Тактичний рюкзак медичний MBP Ranger Green
4 900 грн.
Попереднє замовлення
Сумка для мотузки на ногу
1 215 грн.
SALE -41%
Тактична плечова сумка EDC M Coyote
1 502 грн. 886 грн.
NEW
Попереднє замовлення
Транспортна сумка армійська S (30 л.)  Coyote
695 грн.
SALE -41%
Медичний рюкзак MBP-G2 Coyote
5 092 грн. 3 004 грн.
SALE -41%
Рюкзак Zevana BAG-4-45л V-Camo
7 241 грн. 4 272 грн.
Попереднє замовлення
Рюкзак снайперський  Zevana RA-Sniper G2 V-Camo
7 835 грн.
SALE -41%
Сумка для туалетного приладдя NA-1 V-Camo
1 194 грн. 704 грн.

Тактичний рюкзак – незмінний атрибут при виконанні бойових завдань, під час проведення навчань у польових умовах, походів. Професійним військовослужбовцям не варто пояснювати наскільки практичним та зручним рішенням може стати таке спорядження в умовах близьких до екстремальних.

Варто зауважити, що подібний аксесуар обирає для себе все більша кількість жителів нашої країни, що взагалі не мають відношення до військової служби, але бажають використовувати у побуті практичні й довговічні елементи військової екіпіровки. Невеликий рюкзак в стилі мілітарі, до якого можна скласти все необхідне і навіть трішки більше, буде доречний у міському середовищі, в той час як вироби об'ємом від 40 літрів можна побачити в учасників туристичних походів, на риболовлі, полюванні.

Тактичні рюкзаки від Velmet - кращий вибір для екстриму!

Velmet – український бренд, в асортименті якого ви знайдете вдалі моделі тактичних сумок та рюкзаків. Наші дизайнери й технологи зробили все можливе, щоб зробити військову амуніцію функціональною та надати їй гідний зовнішній вигляд. Скориставшись функціоналом нашого інтернет-магазину ви можете придбати:

  • практичний рюкзак об'ємом 30-45 літрів;
  • рюкзак-чохол для снайперської гвинтівки з відділенням для особистих речей;
  • тактичну сумку EDC.

Тактичний рюкзак, придбати який можна в нашому інтернет-магазині, за своїми функціями та довговічністю не поступається продукції кращих американських і європейських брендів, у той час як його ціна значно нижча ніж у імпортованих аналогів. Для пошиття елементів військової екіпіровки ми використовуємо якісний матеріал Cordura та надійну італійську фурнітуру. Наші товари дуже гарно показали себе в екстремальних ситуаціях. А інакше й бути не може, адже члени нашого колективу працюють на 100% результат!

Придбати тактичні рюкзаки й сумки в Україні

При купівлі тактичного рюкзака варто в першу чергу визначитися з призначенням цієї речі. Якщо ви плануєте тривалий похід або військову місію, то краще зупинитися на заплічній моделі достатнього обсягу. Придбати тактичну сумку доцільно тоді, коли ви не плануєте брати з собою багато речей. Такий аксесуар підходить для транспортування особистого необхідного мінімуму.

Щоб вигідно придбати тактичний рюкзак в Україні вам достатньо скористатися зручним функціоналом нашого інтернет-магазину. Щоб задати питання по продукції, способах оплати та доставки, зв'яжіться найбільш зручним для вас способом з компетентними представниками компанії Velmet !