• 0
VTC-1.013.001

Кепка-бейсболка тактична Coyote

деньгод.хв.сек.
160 грн. 271 грн. -41%
В наявності

Кепка-бейсболка тактична VTC-1 (кашкет літній польовий) Canvas Coyote - класична модель тактичного головного убору, максимально адаптований під умови сучасної дійсності і потреби діючих військовослужбовців ЗСУ, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, охоронних структур. Головний убір від українського виробника Velmet Armor System стане вдалим доповненням до основного комплекту екіпіровки, здатний забезпечити надійний захист від атмосферних опадів і прямих сонячних променів.

Переваги представленої моделі тактичного кепі

Кашкет літній польовий, ціна якого доступна для широкого кола споживачів, володіє такими споживчими якостями:

  • Жорсткий козирок надійно захищає від прямих сонячних променів і не закриває огляд.
  • Шість вентиляційних отворів по периметру виробу забезпечують ефективну вентиляцію, що дозволяє запобігти сонячні і теплові удари при тривалому знаходженні на ділянках, де немає можливості сховатися від сонця в тіні дерев, будівель і споруд.
  • Для виготовлення головного убору використана тканина Canvas в кольорі Coyote, яка володіє всіма якостями котону, підвищеною стійкістю до стирання, механічних і фізичних дій (за рахунок армування нейлоновими нитками).
  • Кепі оснащено Velcro-панелями для надійної фіксації відзнак (на фронтальній частині), ІК = мітки (на маківці), іменний стрічки (на потилиці).
  • На внутрішній частині в області талії і по периметру передбачені вставки з бавовни, що запобігають подразненню і натиранні шкірних покривів, що забезпечує максимальний комфорт користувача при експлуатації головного убору в спекотному кліматі.
  • Для регулювання розміру головного убору на тильній стороні передбачений клапан з зносостійкою текстильною застібкою.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
SALE -41%
Кепка-бейсболка тактична Coyote
271 грн. 160 грн.