• 0
TBH-S.013.002

Панама літня польова TBH-S G2 NYCO IRR Coyote

330 грн.
Розмір виробу
В наявності

Панама літня польова TBH-S -Tactical Boonie Hat NYCO 50/50 IRR Coyote - практичний головний убір, який стане вдалим доповненням до комплекту тактичної екіпіровки, розрахованої на експлуатацію в помірному, тропічному, субтропічному, екваторіальному або субекваторіальному кліматі. Панама представленої моделі здатна ефективно захистити користувача від прямих сонячних променів, атмосферних явищ, комах.

Ключові характеристики виробу

  •  Для пошиття головного убору використана тканина NYCO 50/50 IRR Rip-Stop, яка приємна до шкіри, має високу стійкість до стирання і міцність на розрив (за рахунок армування нейлоновими нитками).
  •  Щільні зменшеної ширини поля забезпечують ефективний захист від прямих сонячних променів і атмосферних опадів без погіршення видимості і скорочення площі огляду.
  •  Страхувальний шнур з гіпоалергенного матеріалу дозволяє надійно зафіксувати головний убір, запобігти його мимовільне зісковзування в вітряну погоду, при виконанні завдань на ділянках з густою рослинністю, активних переміщеннях по пересіченій місцевості. Шнур фіксується під підборіддям за допомогою надійного пластикового стопора.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті