• 0
TBH-BZ.021.001

Панама літня польова M "Бей-Зот" NYCO IRR MaWka ®

деньгод.хв.сек.
385 грн. 513 грн. -25%
Розмір виробу
Колір
В наявності
Вибачте, але даний товар доступний тільки для продажу військовослужбовцям. За додатковою інформацією звертайтесь за номером - +38(067) 373-87-78

Панама літня польова  M "Бей-Зот" NYCO IRR MaWka ® - практичний головний убір, який здатний ефективно захистити користувача від прямих сонячних променів, атмосферних явищ, комах. Передбачена можливість оснащення головного убору додатковими протимоскітними і маскувальними елементами.

Основною особливістю панами являється поєднання форми класичної панами і кепі-"мазепинки" часів бійців ОУН-УПА. Й через цю особливість і отримала свою назву в честь видатного діяча ОУН та УГВР Ніла Хасевича, відомого якраз під псевдонімом "Бей-Зот".

Ключові характеристики виробу

  •  Для пошиття головного убору використана тканина NYCO 50/50 IRR Rip-Stop в камуфляжі MaWka ® , яка приємна до шкіри, має високу стійкість до стирання і міцність на розрив (за рахунок армування нейлоновими нитками).
  •  Фронтальна частина панами виконана у формі традиційної кепі-"мазепинки" й з вишитим Малим Гербом України.
  •  По периметру головної частини панами нашиті стропи для кріплення маскувальних елементів, конструкцій, здатних захистити від проливного дощу і атак комах.
  •  Щільні стандартної ширини поля забезпечують ефективний захист від прямих сонячних променів і атмосферних опадів без погіршення видимості і скорочення площі огляду.
  •  Страхувальний шнур з гіпоалергенного матеріалу дозволяє надійно зафіксувати головний убір, запобігти його мимовільне зісковзування в вітряну погоду, при виконанні завдань на ділянках з густою рослинністю, активних переміщеннях по пересіченій місцевості. Шнур фіксується під підборіддям за допомогою надійного пластикового стопора.

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
SALE -25%
тільки для військових
Панама літня польова Бей-Зот NYCO IRR MaWka ®
513 грн. 385 грн.