• 0
T-S-005.001.17

Футболка польова V-TAC UA SOF

560 грн.
Розмір виробу
В наявності
Вибачте, але даний товар доступний тільки для продажу військовослужбовцям. За додатковою інформацією звертайтесь за номером - +38(067) 373-87-78

Футболка з коротким рукавом літня польова з тканини Polartec ® - новинка в асортименті українського бренду Velmet , що спеціалізується на пошитті тактичної одягу і спорядження, виготовлення мішеневого обладнання, засобів індивідуального бронезахисту, спеціального інструменту та інших мілітарі товарів.

Фуфайка з лаконічним дизайном, володіє прекрасними споживчими характеристиками, що робить її актуальним рішенням для поповнення комплекту військової екіпіровки, занять спортом, повсякденного носіння. Виріб відповідає чинним мілітарі стандартам.

Переваги літньої тактичної ФутболкіV-TAC Polartec ® від бренду Velmet

Літня тактична Футболка, купити яку ви можете, скориставшись зручним функціоналом віртуального військторгу Velmet.ua, володіє такими перевагами, що вигідно виділяє виріб на тлі ринкових аналогів:

  • Повітропроникність і здатність до ефективного відштовхування вологи.
  • Плоскі шви, які з'єднують елементи фуфайки і виконують декоративну роль, не роблять агресивний механічний вплив на шкірні покриви, що особливо актуально коли мова йде про комплекти білизни, призначених для експлуатації в спекотному кліматі.

Придбати тактичний одяг і спорядження в віртуальному військторзі Velmet.ua

Тактична одяг, придбати яку можна в кілька кліків, за доступною, економічно вигідною ціною від виробника, комфортна в експлуатації і має гарну стійкість до стирання, вицвітання, іншим негативним факторам.

Від якості екіпіровки багато в чому залежить ефективність виконання бойових, тактичних, навчальних завдань, тому не варто відкладати придбання літніх і зимових комплектів одягу в довгий ящик. Тим більше що замовити фуфайку польову у віртуальному військторзі Velmet.ua можна без відриву від важливих справ, ризику отримати неякісний товар, переплат, пов'язаних з численними посередницькими накрутками.

Ми встановили гранично доступні ціни на тактичне спорядження та одяг, елементи індивідуального бронезахисту, рюкзаки та сумки, інструмент. При цьому всі вироби відповідають чинним мілітарі стандартам і ні в чому не поступаються продукції відомих європейських і американських виробників. Для ознайомлення з асортиментом пропонуємо скористатися змістовним віртуальним каталогом військторгу Velmet.ua.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
тільки для військових
Футболка польова V-TAC UA SOF
560 грн.