• 0

Кітелі, сорочки

SALE -25%
тільки для військових
Бойова сорочка Zewana X-1 Combat Shirt MaWka ®
2 550 грн. 1 913 грн.
SALE -25%
Бойова сорочка Zewana X-1 Combat Shirt Coyote
2 115 грн. 1 596 грн.
SALE -25%
Бойова сорочка Zewana X-1 Combat Shirt Ranger Green
1 800 грн. 1 350 грн.
SALE -25%
тільки для військових
Кітель польовий демісезонний Zewana Z-1 Combat Jacket MaWka ®
3 100 грн. 2 325 грн.
Попереднє замовлення
Кітель Zewana G-1 Combat Jacket Ranger Green
1 013 грн.
SALE -25%
Куртка-китель польова Zewana Z-1 Combat Jacket Black
860 грн. 645 грн.
SALE -25%
Куртка-китель польова Zewana Z-1 Combat Jacket MTP
860 грн. 645 грн.

Кітель – один з головних атрибутів гардеробу військовослужбовця. Цей виріб здатен стати гідною альтернативою парадної військової форми, яку аж ніяк не можна вважати зручним одягом для учасників польових навчань та бойових дій. Тактична сорочка куди більш практична й дозволяє не замислюватися про те, чи добре «сидить костюмчик» у той час, коли потрібно зосередитися на виконанні більш важливих завдань.

Тактичний кітель «Зевана» – доступне й практичне рішення для військових!

До недавнього часу на одяг та побут наших військовослужбовців вище керівництво закривало очі, намагаючись не помічати, що солдати змушені носити форму, яка дісталася нашій країні у спадок з далекого минулого. Сьогодні наша армія відроджується з попелу, й негоже це робити в обносках з чужого плеча. Саме тому керівництвом українського бренду, що спеціалізується на виробництві мішеней-гонгів, бронежилетів, військового спорядження, було прийнято рішення налагодити випуск лінійки якісного та доступного одягу в стилі мілітарі «Зевана».

Наші фахівці розробили військовий кітель, що відповідає найвищим вітчизняним та зарубіжним стандартам, яким повинен задовольняти такий одяг. Оптимізація витрат на виробництво й просування продукту на український ринок дозволила нам встановити мінімально можливі ціни на якісну та довговічну продукцію, що вирізняється підвищеним комфортом експлуатації.

Кітель, купити який ви можете, скориставшись зручним функціоналом сайту, вигідно вирізняється у наступному:

  • Для пошиття виробу використана практична та зносостійка тканина ріп-стоп.
  • Достатня кількість зручно розташованих кишень, призначених для зберігання особистих речей, засобів комунікації, документів, карт тощо.
  • Надійна фурнітура та стильний дизайн.
  • Доступна вартість.

Придбати кітелі й тактичні сорочки в Україні

Компанія VelmetArmorSystem пропонує придбати кітелі й сорочки в Україні за цінами від виробника. При купівлі товарів українського бренду в Хмельницькому, ви отримуєте унікальну можливість на власні очі переконатися в якості та гідному вигляді нашої текстильної продукції. В інші регіони можлива відправка товарів популярними перевізниками. Приємних вам покупок та лише позитивних емоцій!