• 0
PTds-045.001.18

Штани польові Zewana G-1 Combat Pants Coyote

1 613 грн.
Розмір виробу
В наявності

Штани польові Zewana G-1 Combat Pants Coyote   - елемент армійської екіпіровки, що відрізняється оптимальним кроєм, високою якістю матеріалів і фурнітури, що забезпечують максимальний комфорт експлуатації і невибагливість у догляді.

Особливості моделі, переваги

Штани військові польові розглянутої моделі пошиті з тканини Cordura NYCO IRR Coyote

Серед переваг виробу можна відзначити:

  • Наявність елементів, що забезпечують оптимальну посадку штанів на фігурі бійця - еластичні вставки в поясній і тильній частині виробу, текстильні застібки для коригування ширини нижньої частини штанини.
  • Ремінні лямки розміщені таким чином, щоб зручно фіксувати тактичний ремінь і при цьому не створювати незручностей з розміщенням платформ з додатковим спорядженням.
  • Штани застібаються на блискавку, замість звичних гудзиків і заклепок передбачений клапан з текстильною застібкою.
  • Анатомічний крій колінної частини, посилений за рахунок додаткового шару тканини (підвищує стійкість виробу до механічних впливів і стирання).
  • Дві врізні кишені відкритого типу з боків у верхній частині виробу; дві об'ємні накладні кишені, застібаються на клапани з «липучкою» Velcro, що забезпечує максимально швидкий доступ до їх вмісту.

Замовити тактичний одяг в інтернет-магазині Velmet.ua

Купити штани польові і тактичний ремінь до них ви можете, скориставшись вигідною пропозицією нашого військторгу. Перш ніж потрапити в руки кінцевого споживача всі вироби з асортименту українського бренду Velmet  піддаються жорсткому внутрішнього контролю на предмет відповідності діючим мілітарі стандартам. Літня і зимова тактична одежа від вітчизняного бренду радує сучасним функціональним дизайном і відмінною якістю пошиття.

Бажаєте оновити комплект військової екіпіровки без серйозних тимчасових і фінансових витрат? Пропонуємо прямо зараз приступити до перегляду сторінок змістовного каталогу магазину тактичної одягу, спорядження, елементів індивідуального бронезахисту, мішеневого обладнання та інших товарів спеціального призначення Velmet.ua!

 

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
1 613 грн.