• 0

Тактичні та польові штани

1 613 грн.
Попереднє замовлення
Штани Zewana G-1 Combat Pants Ranger Green
895 грн.
Попереднє замовлення
Штани польові Zewana Z-1 Combat Pants Black
1 200 грн.
Попереднє замовлення
Штани польові Zewana Z-1 Combat Pants Ranger Green
1 200 грн.

Тактичні брюки – невід'ємний атрибут екіпіровки військовослужбовця. Це особливий вид одягу в стилі мілітарі, що підходить для чоловіків, котрі бажають оточувати себе практичними та довговічними речами. В нашому інтернет-магазині ми пропонуємо придбати тактичні польові брюки від вітчизняного виробника за дуже вигідними цінами!

Тактичні та польові брюки від українського бренду!

Компанія Velmet – прогресивний бренд, що спеціалізується на виробництві елементів захисту, тактичної одягу та спорядження, мішеневого обладнання. Не так давно нашим фахівцям вдалося розробити вдалу (про що можна судити з численних позитивних відгуків професійних експертів та клієнтів нашого віртуального воєнторгу) лінійку тактичної одягу «Зевана». Штани з цієї серії вигідно вирізняє:

  • зручний крій;
  • практичність матеріалу;
  • надійність фурнітури;
  • стильний дизайн.

Брюки «Зевана» прекрасно підходять для виконання тактичних завдань за різних умов. Продуманий до дрібниць функціонал польовий одягу дозволяє діяти, не відволікаючись на найменші незручності, що забезпечує максимальний рівень концентрації уваги на завданні та пошуках гідного виходу з найскладніших обставин.

Вам необхідно купити тактичні брюки та інший одяг, аксесуари в стилі мілітарі хорошої якості за розумними цінами? Наполегливо радимо вам, не роздумуючи ні хвилини, відправитись за покупками по сторінкам нашого віртуального військторгу!

Придбати тактичні брюки в Україні

До того, як керівництвом компанії Velmet було прийнято рішення налагодити виробництво лінії одягу «Zevana» й почати шити польові брюки в Україні, на вітчизняному ринку не було гідного аналогу речей від відомих світових брендів, що спеціалізуються на випуску військової екіпіровки. Однак, гарної якості продукція, імпортована з інших країн, виставлялася на продаж за нечуваними цінами.

Нашим військовослужбовцям та учасникам добровольчих батальйонів, волонтерським організаціям доводилося або витрачати божевільні суми на одяг та спорядження від європейських та американських виробників, або задовольняти свій попит неякісним китайським товаром. Ми вирішили розірвати це замкнуте коло та організували цех з пошиття військово-польового одягу в Хмельницькому. Завдяки оптимізації витрат на виробництво, рекламу, організацію торгової мережі, нам вдалося максимально знизити ціни без погіршення якості продукції.

Бажаєте придбати польові брюки в нашому інтернет-магазині? Скористайтесь зручним функціоналом сайту, щоб оформити заявку, або зв'яжіться з нашими компетентними менеджерами! Наші фахівці завжди готові дати вичерпні відповіді на ваші запитання та надати професійну консультацію з підбору амуніції.