Facebook Pixel
0

Сувенірна продукція Сторінка 2

Тактичний календар на 2022 рік ENEЇDA TCE-2022.002 зображення 744
x
Немає в наявності

Сувенірна продукція у стилі мілітарі – це чудовий спосіб привітати колег, друзів військовослужбовців, працівників силових структур та правоохоронних органів.

В онлайн-каталозі Velmet.ua представлені брендовані патчі, різноманітні аксесуари та подарункові сертифікати у військовій тематиці. Всі товари відрізняються індивідуальним дизайном, тому такий презент точно запам'ятається.
Асортимент сувенірної продукції

Тематичні подарунки здивують адресата і стануть у нагоді йому в майбутньому. Для особливих випадків можна купити подарунковий сертифікат на 300, 500, 1000, 2000 та 3500 гривень. Його сума еквівалентна номіналу. Ваша друга або близька людина зможе підібрати собі тактичне спорядження, одяг, бронежилет, рюкзак та іншу необхідну амуніцію.

Патчі у стилі мілітарі виконані з ПВХ та доповнені текстильною липучкою. Спеціальна технологія виробництва сприяє зносостійкості матеріалу та тривалому терміну експлуатації. В асортименті представлені вироби із символікою СЗГ України, “тактичної бороди”, групи крові, логотипом VELMET. Деякі з них доповнені світловідбиваючими елементами.

Якщо ви бажаєте купити подарунок у стилі мілітарі або замовити сертифікат Велмет, зв'яжіться з менеджером по телефону або через контактну форму зв'язку.