Facebook Pixel
0
FM-H.019.001.SF.LC

Підсумок для AR FM-SF-G LC Ranger Green

441 грн.
Колір
Немає в наявності

Підсумок для карабіну AR FM-SF-G Укорочений LC Ranger Green

Підсумок укорочений призначений для магазинів систем типу AR. На відміну від традиційних моделей, даний варіант  розрахований на горизонтальне розміщення на ремені, а також – на закріплення на плитоносках, різноманітних видів розвантажувальних систем, сумок і рюкзаків тощо. Можливе ліво- та правостороннє розташування магазину. Підсумок універсальний укорочений користується затребуваністю як у представників силових структур, так і серед прихильників активних видів спорту.

У виробі використовуються поліамідні стропи, тканина Cordura 500D, пластикова фурнітура від вітчизняного бренду Velmet, а також вставки з матеріалу Hypalon. Система кріплення відрізняється максимальною простотою та надійністю. Армійський підсумок може навішуватися на тактичне спорядження з врахуванням індивідуальних особливостей і вподобань конкретного військового чи спортсмена.

Пластикові вставки всередині виробу не обрізані та мають кнопкові застібки у нижній частині. Вставка не рухається, а підсумок став ще більш зручним. Завдяки напівжорсткій конструкції підсумку та укомплектуванню фіксаторами утримання магазинів є  надзвичайно надійним. Боєкомплект незмінно утримується при активних рухах, стрибків з парашутом, доланні різноманітних перешкод, бігу. При потребі можливе замовлення додаткових резинок з фіксаторами, для забезпечення ще більшої статичності.

Підсумок під магазини AR відкритий FM-SF-G LC Ranger Green ключові характеристики:

  • Полімерні бічні панелі із підвищеною стійкістю до механічних, термічних впливів (зберігають відмінні експлуатаційні якості при температурі -60°С…+60°С).
  • Інтегрована панель для дод.підсумків зроблена по технології Laser Cut, яка зменшує вагу виробу
  • 2 дренажних отвори (металевий люверс) для відведення вологи розміщені у нижній частині тактичного підсумку.
  • Система кріплення MOLLE із додатковими фіксаторами (розміщена на тильній панелі).
  • Вставки з матеріалу Hypаlon для надійнішої фіксації магазину.
  • Матеріали — основна тканина Cordura 500D; полімерні панелі (власне виробництво)
  • Оброблення матеріалів — DWR (забезпечує стійкість до впливу вологи, оливи); IRR (відповідає за непомітність тактичного спорядження у ІЧ-спектрі).
  • Лінійні розміри виробу, В/Ш/Т, см — 12 х 7 х 3.
  • Вага, г — 105.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті