• 0

Тактичні рюкзаки

Попереднє замовлення
Тактичний рюкзак медичний MBP V-Camo
6 300 грн.
SALE -25%
Сумка для мотузки на ногу
990 грн. 743 грн.
SALE -25%
Малий тактичний рюкзак Nic-Tac Ranger Green
2 100 грн. 1 575 грн.
SALE -23%
Медичний рюкзак MBP-G2 Ranger Green
4 700 грн. 3 600 грн.
Попереднє замовлення
Рюкзак Zevana BAG-4-45л V-Camo
5 380 грн.
Попереднє замовлення
Рюкзак снайперський  Zevana RA-Sniper G2 V-Camo
7 835 грн.
SALE -15%
Тактичний рейдовий рюкзак UASOF-01 V-Camo
4 620 грн. 3 927 грн.
SALE -25%
Тактичний штурмовий рюкзак ALP-02 Ranger Green
3 600 грн. 2 700 грн.
Попереднє замовлення
Тактичний штурмовий рюкзак HCP-L Ranger Green
2 500 грн.
SALE -25%
Тактичний штурмовий рюкзак HCP-S Black
2 100 грн. 1 575 грн.
Попереднє замовлення
Рюкзак Zevana 4 - 80
3 800 грн.

Тактичний рюкзак – практичний та стійкий до негативного впливу зовнішніх факторів аксесуар, що активно застосовується у військовій практиці.

Компанія VelmetArmorSystem спеціалізується на виготовленні захисних елементів та пошитті тактичного спорядження, у тому числі й функціональних рюкзаків різної місткості, у Хмельницькому. Купити якісну армійську екіпіровку українського виробництва в нашому віртуальному військторзі можна за цінами від виробника!

Тактичні рюкзаки: переваги використання

Без такого елемента екіпіровки як тактичний рюкзак дуже непросто якісно виконати тактичні завдання різної складності . Саме тому до підбору цього елемента військової екіпіровки варто ставитися відповідально. Від того, наскільки розкутим у своїх рухах буде боєць, залежить результат тактичних операцій, що здійснюються в умовах реального бою.

Можливе використання таких рюкзаків і в мирних цілях, коли ви збираєтесь у короткочасний похід, на полювання чи риболовлю. Оцінити практичність аксесуара можуть й учасники страйкбольних команд, а також люди, що не уявляють свого життя без квестів, спрямованих на вироблення навичок виживання в екстремальних ситуаціях.

Найбільш практичними вважаються тактичні рюкзаки розміром 30-45 літрів із стійкого до зношування та впливу зовнішніх факторів матеріалу Cordura 1000D. Корисним доповненням до таких виробів стане розміщена по периметру універсальна кріпильна система Молле. Колір основного виробу та причіпних елементів варто обирати, відштовхуючись від особливостей місцевості, де будуть виконуватись тактичні завдання.

Придбати тактичні рюкзаки в Україні

Рюкзаки тактичні військові в Україні ви можете придбати безпосередньо у виробника, скориставшись зручним функціоналом нашого віртуального військторгу. Ціни, встановлені на спорядження і захисну амуніцію, що представлені у каталозі нашого інтернет-магазину, вас приємно здивують!

Купити тактичний рюкзак в інтернет-магазині VelmetArmorSystem мають змогу жителі будь-якого регіону України, крім тимчасово окупованих міст Донецької та Луганської області. Доставка замовлень здійснюється популярними фірмами-перевізниками.