• 0

Бронежилети і бронезахист

Бронежилет - надійний засіб захисту від куль і осколків снарядів. За умови обміркованого вибору кожуха й пластин до нього життєво важливі органи людини не постраждають навіть під час прямого влучання куль з відстані 10 метрів (!). Компанія Velmet  пропонує свої найкращі розробки за максимально доступними цінами від виробника! Наші вироби добре показали себе на випробуваннях і в умовах реального бою, чим заслужили схвальну оцінку від військовослужбовців, які щодня, ризикуючи життям, захищають батьківщину!

Плейт Керріер Velmet, - створений щоб полегшити виконання завдань

 Ще зовсім недавно в нашій країні і подумати не могли про запуск масового виробництва бронежилетів сучасних модифікацій. Засоби захисту для військовослужбовців і співробітників МВС виготовлялися в строго обмеженій кількості або їх ввозили з-за кордону. В умовах сучасних реалій, коли на сході України вже більше двох років не припиняються бойові дії, закупівля бронежилетів у закордонних виробників є економічно не вигідною, адже вартість окремих моделей доходить до десятків тисяч гривень.  

Ми пропонуємо гідну альтернативу – сучасні, надійні, довговічні плитоноски, чохли для бронежилетів, бронепластини й бронеплиты вітчизняного виробництва, які своїми характеристиками не поступаються, а багато в чому навіть перевершують представлені на ринку аналоги.

 Виробництво надійних і доступних за ціною бронежилетів – наш маленький, але відчутний внесок у спільну справу. Сподіваємося, що наші засоби захисту збережуть не один десяток життів наших побратимів!

Купити Плитоноску нашого виробництва Ви можете в нашому інтернет магазині