Facebook Pixel
0

IRR (інфрачервона ремісія) в дії

VELMET IRR (інфрачервона ремісія) в дії

Прилади нічного бачення - високотехнологічне обладнання, яке активно застосовується у всьому світі при виконанні тактичних і бойових завдань в умовах обмеженої видимості, характерних для темного часу доби. Наявність таких просунутих пристроїв на озброєнні у противника обумовлює необхідність створення і використання армійської екіпіровки, вирішує завдання маскування в ближній інфрачервоній спектральній області. Тобто, основною метою створення матеріалів з IRR є відображення фігури бійця і тактичного спорядження «розбитим» на частини, без чіткого відображення контурів.

ІК-спектри природних об'єктів, тіл, предметів


Ближня інфрачервона спектральна область поширюється в межах 700-1200 нм. Фігури людей, тварин, неживі предмети, потрапляючи в цю область, стають потенційно незахищеними при огляді місцевості в прилади нічного бачення, оскільки всім їм властивий певний коефіцієнт відображення.

Велика частина сучасного обладнання працює в діапазоні 900-1000 нанометрів. Припустимо, що ремісія максимально наближена до показника в 100%. При такому рівні відображення фігура людини стає як на долоні, в буквальному сенсі «світиться» на екрані пристрою. Якщо ж ремісія прагне до 0%, то тіла і предмети, навпаки, бачаться такою собі «чорною дірою».

 

Чому так відбувається? Коефіцієнт відображення грунту, дерев, каміння, водної гладі та інших об'єктів навколишнього середовища лежить в межах 10-80%. Відповідно, якщо ремісія матеріалів, з яких виготовлені одяг і спорядження, істотно перевищує поріг в 70%, то фігура бійця стає помітна в прилади нічного бачення. При коефіцієнті відбиття нижче 5-10% силует людини на тлі природного ландшафту відображається у вигляді чіткої чорної плями, що також не сприяє ефективності маскування.

 

Поява на озброєнні перших приладів нічного бачення стало відправною точкою створення гладкофарбованих матеріалів, при виготовленні яких використовувалися спеціальні барвники з низькою показником власної ремісії. Але таке маскування і раніше залишалося недостатнім, що спричинило подальші дослідження в цій області. Сьогодні на ринку представлена ​​військова амуніція, яка забезпечує максимальну маскування випромінювання тіла людини під прицілом приладів нічного бачення.

 

Переваги військового екіпірування і спорядження з IRR

 

Мілітарі індустрія жваво відгукнулася на потреби військових, і в даний час на ринку представлений широкий асортимент виробів з IRR. Ось тільки вартість подібного спорядження від європейських виробників, як і раніше залишається досить високою для українських військовослужбовців. Вітчизняний виробник Velmet Armor System пропонує тактичне спорядження з оптимальним показником ІК-ремісії за вигідними, економічно обґрунтованими цінами, доступними для широкого кола споживачів.

 

Наше спорядження:

 

  •  Залишається непоміченим під прицілом приладів нічного бачення.
  •  Виготовлено з оригінальною тканини Cordura IRR, що визначає прекрасні споживчі властивості виробів.
  •  Відрізняється високими показниками надійності і довговічності, стійкістю до негативних факторів навколишнього середовища.
  •  Радує прекрасним співвідношенням ціни і якості!

 

 

 

Ми робимо високі технології доступнішими, щоб зберегти найважливішу цінність - людські життя!

Sergii_Velmet опубликовано Sergii_Velmet


Інтернет-магазин Velmet.ua

Військторг інтернет магазин Velmet.ua - зручний віртуальний сервіс для здійснення вигідних покупок. Потребуєте надійної броні, комфортною в носінні амуніції, практичних і довговічних мішенях і гонгах? На сторінках нашого інтернет магазину ви знайдете все необхідне спорядження. Якість наших товарів уже давно не викликає сумнівів ні у експертів, ні у діючих військовослужбовців!

 

Чому ми?

Історія торгової марки Velmet Armor System почалася тоді, коли Україна зіткнулася з несподіваними нападками сусідньої держави. В той момент армія готова була дати гідну відсіч противнику, але, на жаль, все трималося на голому ентузіазмі. Екіпірування та обмундирування солдат не відповідали складності умов, в яких велися бойові дії. Керівництвом Velmet було прийнято рішення - організувати волонтерський рух в Хмельницькому. Броня, амуніція, захисний одяг, взуття - все передавалося нашим героям безоплатно.
 
Тоді наша броня і тактичне спорядження допомогли вийти зі складної ситуації і зберегти життя не одному кадровому військовому, солдатам добровольчих батальйонів. Сьогодні ми поставляємо на український ринок зразки продукції, які ні в чому не поступаються виробам від всесвітньо відомих брендів. Наші фахівці постійно працюють над удосконаленням виробленого обладнання, військової форми, бронежилетів. Ми пропонуємо високоякісний продукт за конкурентними цінами!
 

Що ми готові запропонувати

Сьогодні на виробничих потужностях Velmet нам вдалося налагодити виробництво:
 
Засобів захисту - чохлів для бронежилетів різних модифікацій, бронепластин і бронеплит зі спеціальним антирикошетним покриттям.
Тактичного одягу, спорядження, сумок і рюкзаків. 
Мішеневого обладнання - мішеней і гонгів для оснащення стрільбищ, професійних тирів.
 
Ми постійно працюємо над створенням якісних і доступних новинок для поповнення асортименту нашого інтернет-магазину. Наші майстри відповідально і з розумінням важливості своєї роботи підходять до виконання всіх замовлень.
 
Пропонуємо придбати готову продукцію, в повній мірі відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам. Ви можете замовити необхідну армійську амуніцію, найкращим чином відповідає конкретно вашим запитам.
 

Купуйте на Velmet.ua зручно і доступно!

Бажаєте придбати військові товари за низькими цінами в Хмельницькому і з можливістю відправки в регіони? Команда компанії Velmet:
 
постійно просуває на український ринок інноваційні товари;
пропонує широкий асортимент армійського спорядження і броні за доступними цінами;
відповідально ставиться до дотримання умов співпраці з оптовими і роздрібними замовниками;
має індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного клієнта!
 
Магазин військторг завжди відкритий для бажаючих придбати гідної якості військову екіпіровку і броню. З питань роздрібних і оптових закупівель звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові відповісти на запитання користувачів!

Velmet Ukraine - якісне тактичне спорядження і екіпіровка військових, полігонне та мішеневе обладнання від виробника.

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах