• 0

Підсумки для пістолетних магазинів

Підсумки для пістолетних магазинів в Україні є затребуваним товаром, який користується стабільним попитом. Це укорочена варіація класичного підсумка, призначення якої – розміщення пістолетних магазинів стандартних розмірів. Такі підсумки сумісні з переважною більшістю пістолетних магазинів. Вони також інколи використовуються для зберігання та носіння кишенькових ліхтарів, мультитулів і т.п.

В якості основного матеріалу використовується нейлонова тканина Cordura, яка відома в усьому світі своїми надзвичайними властивостями. Даний вид тканини здатен витримувати крайні температури (-60С…+60С), не вигорає на сонці і не дубіє на морозі. Він легко переться і не деформується після висихання.  Спеціальна DWR обробка надає тканині водо- та брудозахисних властивостей. Завдяки IRR покриттю підсумок для пістолетного магазину є невидимим для тепловізорів, оскільки не розпізнається в інфрачервоному промінні. Підсумки укомплектовані надійними текстильними застібками Alfatex (Бельгія). Можна замовити модель у одному з 4 кольорових рішень - Coyote Brown, Black, Ranger Green, MultiCam.

Об’єм виробу регулюється за допомогою еластичного шнуру, завдяки чому можна адаптувати один підсумок до пістолетів багатьох модифікацій. Для розміщення сумки для пістолетного магазину на плитоносці або ж на поясі використовується кріпильна система  MOLLE. Клапани фіксуються на контактну стрічку, для приведення обладнання в режим бойової готовності достатньо швидко розстебнути «липучку» та відкинути верхню панель.

Підсумки для пістолетних магазинів нашли широке застосування військовими та співробітниками спецслужб, представниками поліції та стрільцями-спортсменами.

В нашому інтернет-магазині представлені різні моделі підсумків, що дає покупцям можливість підібрати оптимальний варіант. При потребі наші консультанти допоможуть визначити з конкретною моделлю підсумку, нададуть безкоштовну консультацію та розкажуть, як швидко оформити замовлення.

Компанія VELMET є відомим виробником тактичного спорядження та засобів індивідуального захисту. Ми працюємо без посередників і саме тому в нашому магазині можна швидко та вигідно купити підсумки в Україні.