• 0
MC-013.001.16

Тактична аптечка IFAK ZA-03 Coyote

368 грн.
В наявності

Тактична аптечка IFAK ZA-03 Coyote – вдосконалений варіант підсумку для розміщення індивідуального набору медикаментів та аксесуарів, призначених для надання першої медичної допомоги під час польових навчань та при виконанні бойових завдань. Виріб стане вдалим доповненням до армійської екіпіровки бійців батальйонів спеціального призначення та військових медиків. Щоб придбати тактичну аптечку в Україні за максимально вигідною ціною від виробника, пропонуємо вам наразі скористатися зручним функціоналом нашого віртуального військторгу! Для оптових клієнтів діють особливі умови ціноутворення.

Тактична аптечка ZA-03 Coyote: ключові переваги моделі

Тактична аптечка має чисельні переваги, що роблять її покупку вдалою інвестицією у власне здоров'я, зручність і безпеку. Продукт має наступні позитивні якості:

  • Компактний розмір. Габаритні розміри підсумку невеликі, але у внутрішньому відсіку досить місця для розміщення набору медичних препаратів, перев'язувального матеріалу, джгутів та інших аксесуарів, здатних врятувати життя людини, що виконує свій військовий обов'язок в екстремальних умовах.
  • Функціональні відсіки та надійні еластичні вставки. Розробники української компанії Velmet Armor System доклали чимало зусиль щоб створити тактичну аптечку з максимально зручним і функціональним наповненням. У внутрішньому відсіку є еластичні фіксатори та кілька кишень відкритого типу. Також є зовнішня накладна кишеня, що закривається на липучку Velcro.
  • Практична кріпильна система. Більш ранні моделі тактичних аптечок нашого виробництва кріпилися до чохлів для бронежилета, підсумків під пластини, рюкзаків, камербандів виключно за рахунок елементів універсальної системи Molle. В оновленій моделі реалізована оригінальна задумка наших конструкторів – знімна Velcro-панель, доповнена надійним фастексом. В результаті, боєць отримує можливість швидкого доступу до вмісту медичного підсумку. Панель із липучкою Velcro кріпиться до інших компонентів армійського спорядження за допомогою елементів системи Молле, а сам підсумок можна легко та швидко відстібнути – натиснути на фастекс й одним ривком від'єднати від велкро-панелі.
  • Довговічність. Тактична аптечка, яку можна придбати в нашому воєнторзі, виготовлена з оригінального матеріалу Cordura, що має чудові споживчі якості й гарну зносостійкість. У нижній частині підсумку встановлено люверс для відводу рідини, що дає змогу запобігти наповненню підсумку водою під час переправ через водойми та при використанні тактичної аптечки під проливним дощем.
  • Безпека. Тактична аптечка спецназу оброблена спеціальним засобом, що робить її непомітною в прилади нічного бачення. Це дозволяє бійцям протягом тривалого часу залишатися непоміченими. Таке рішення набуває актуальності при виникненні потреби проведення розвідувальної операції на близькій відстані від місця дислокації супротивника.

Придбати тактичне спорядження в Україні

Аптечка тактична похідна, придбати яку можна в віртуальному інтернет-магазині Velmet.ua з успіхом пройшла чисельні перевірки, у тому числі протестована під час тактичних навчань українських військовослужбовців. Такий підсумок утворює відмінні поєднання з іншими елементами тактичного спорядження та захисту від Velmet Armor System, що також представлені в нашому змістовному каталозі.

Щоб придбати тактичне спорядження, вам більше не потрібно відволікатися від важливих справ та направляти свої зусилля на пошуки армійської екіпіровки у стаціонарних магазинах. Усе необхідне для створення повноцінного образу захисника зібрано в одному інтернет-магазині! Діють спеціальні цінові пропозиції для оптових замовників!

 

Характеристики виробу

Матеріал

Cordura

Габаритні розміри

200х150х50

Доступні кольори

Coyote Brown

Вага

0,1 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті