• 0
Пулеулавливатель

Кулеуловлювач мобільний для Тиру

23 580 грн.
В наявності

Компанія Velmet пропонує свій удосконалений варіант Кулевловлювача, придбати який за доступною ціною ви можете, користуючись зручним функціоналом нашого віртуального військторгу. Ми встановили максимально доступні ціни на широкий асортимент мішеневого обладнання татактичного спорядження, аби дати можливість українським споживачам здійснювати покупки з максимальною вигодою, без потреби у зниженні вимог до якості товарів. Вибрати та придбати необхідні товари ви можете, користуючись зручним каталогом нашого віртуального військторгу.

Переваги обладнання

• Конструкція виготовлена з міцної та довговічної броньової сталі, загартованої за особливою технологією, що робить цей кулевловлювач для тиру вигідним вкладенням коштів. При дотриманні правил експлуатації виріб здатен протягом тривалого часу на відмінно виконувати покладені на нього функції.

• Наявність екрану-захисту з щільної, зносостійкої гуми дозволяє запобігти виникненню такого небажаного явища, як рикошет осколків, що можливий при відпрацюванні пострілів із різних видів зброї таможе бути потенційно небезпечним для стрілка й оточуючих.

• Зручна підставка з можливістю коригувати кут нахилу обладнання дозволяє забезпечити максимальну ефективність відпрацювання пострілів з короткоствольної та довгоствольної зброї.

• Гумові колеса роблять можливимтранспортування пулеуловлювача з місця на місце без серйозних фізичних зусиль, що є досить важливим моментом, оскільки вага обладнання становить 160 кг.

При створенні цієї моделі мішеневого обладнання дотримані вимоги до кулевловлювачів, чітко прописані у вітчизняних і міжнародних стандартах. Наявність сучасного обладнання, використання високоякісних матеріалів, залучення до розробки конструкції кваліфікованих кадрів дозволило нам запропонувати українським військовослужбовцям, представникам воєнізованих підрозділів МВС, СБУ, власникам професійних тирів, мішеневе обладнання з оптимальним співвідношенням ціни та якості.

Придбати кулевловлювач в Україні

Компанія Velmet – український виробник мішеневого обладнання, елементів бронезахисту, тактичного спорядження, що має змогу запропонувати вітчизняним і закордонним споживачам якісні товари за доступними, економічно обґрунтованими цінами.

Придбати кулевловлювач у віртуальному військторзі Velmet.ua – відмінна можливість отримати гідне оснащення для тиру без серйозних часових і фінансових витрат. Кулевлавлювач, ціна якого доступна для широкого кола споживачів, стане вдалим доповненням вашого арсеналу мішеневого обладнання. Скористайтеся зручним функціоналом сайту таотримайте допомогу компетентних менеджерів при здійсненні вигідної покупки!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті