Facebook Pixel
0
STS.021.001

Фліп поппер з додатковою мішенню S05

6 127 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішень поппер належить до традиційного мішеневого обладнання, яке широко застосовується для облаштування професійних тирів, тренувальних майданчиків для учбової та спортивної стрільби, військових полігонів. Основне призначення – відпрацювання влучності пострілів з різних видів зброї (карабіни, пістолети, гвинтівки). Але модель "фліп попер" модифікована механізмом, що піднімає додаткову мішень.

Компанія «VELMET» виготовляє різноманітні сталеві мішені-поппери, ціна яких в Україні є однією з найбільш доступних.

Дана модель представляє собою розбірну конструкцію, транспортування та монтаж якої не створять проблем. Розібравши металеву поппер-мішень на окремі компактні частини, її легко перевозити та зберігати.

Даний вид військового обладнання належить до сталевих мішеней падаючого типу, падіння яких при контакті з кулею в броньовану мішень супровожується зенькітом і є візуальним та звуковим підтвердженням точності пострілу (металевий "язик" мішені різко опускаються вниз). Падаючи, основна металева мішень приводить в рух механізм підняття трубок, в яких закріплено дерев'яні бруси (йдуть в комплекті), на кінцях брусків можна закріпити додаткову мішень паперову, картонну чи будь-яку іншу на власний розсуд (додаткова мішень в комплект не входить). Дерев'яні деталі значно вищі за мішень-поппер, тому парерова мішень, відповідно, розміщуватиметься на рівень вище, що спонукатиме стрільця перенацілитись для повторного пострілу. Мішень повертається в початкове положення вручну.

Поппери фліпи з додатковою мішенню ідеально підходять для учбових та залікових стрільб. Основна мішень здатна витримати 1000 та більше попадань, оскільки виготовлена з високоякісного броньованого металу. Виробник використовує міцну та надійну сталь ARM550, яка має підвищені експлуатаційні характеристики завдяки інноваційній обробці «Триплекс». Нанесення порошкової фарби надає мішені більшої контрастності, робить її виразною на будь-якому фоні. Лаконічної форми підставка надає моделі ще більшої ергономічності та зручності. Прикріплення здійснюється за допомогою міцних шарнірних з’єднань. 

Не рекомендується використовувати патрони з стальним сердечником та бронебійних боєприпасів. Також перед початком експлуатації поппера слід уважно ознайомитися з інструкцією та добирати боєприпаси дозволеного калібру.

Сьогодні металеві мішені в Україні користуються високим попитом, як один з найбільш практичних видів мішеневого обладнання.

Характеристики:

  • Товщина бронеелементу ARM-550 - 10 мм
  • Висота мішені-поппера - 871 мм
  • Радіальний розмір поппера - 150 мм
  • Розміри основної частини установки (Д/Ш) - 890 мм / 470 мм
  • Довжина дерев'яного брусу - 1500 мм
  • Вага мішені - не більше 27 кг.
  • Стандарт - IPSC, спеціальна підготовка

Написати відгук

    Погано           Добре
Рекомендовані товари
NEW
Комплект брусу
100 грн.
Переглянуті
NEW
Мішень Фліп поппер S05
6 127 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2