• 0
00000000536

Мішень - гонг Combat - M

3 790 грн.
В наявності

Мішень-гонг Combat-M – професійне обладнання, що активно використовується під час проведення навчальних тренувань та змагань з стрільби із короткоствольної та довгоствольної зброї різних модифікацій. Розробники компанії Velmet вдосконалили традиційну модель, зробивши її більш міцною та довговічною, здатною встояти під градом прямих влучень.

Головні переваги мішені-гонгу Combat-M

Мішень для стрільби Combat-M являє собою мішеневий стенд, що складається із металевої фігури та надійної підставки. Така конструкція має ряд вагомих переваг, серед яких:

  • Наявність характерного звукового ефекту при точному влучанні по мішені. Стрілок та інструктор мають можливість оцінити точність пострілів без зупинки тренувального процесу, що дозволяє більш продуктивно використовувати час, відведений на набуття навичок поводження зі зброєю.
  • Інноваційна технологія гартування сталі «Триплекс» передбачає утворення твердої металевої оболонки з внутрішнім прошарком із більш м'якого металу. Як це працює? Куля при влучанні в ціль деформується та рикошетить від металевої поверхні, але при цьому твердий загартований шар металу може вкриватися мікротріщинами. «М'яка» сталь запобігає утворенню дефектів, що сприяє подовженню терміну служби мішені.
  • Стійка опора із можливістю корегування кута нахилу мішені. Підставка складається із двох досить об'ємних та важких металевих пластин, що надійно фіксують мішень у заданому положенні. Це дозволяє не допустити перевертання та запобігти виникненню рикошету.

Придбати мішеневе обладнання в Україні

Компанія Velmet пропонує придбати мішеневе обладнання за доступними цінами від виробника. Якість броньової сталі, що використовується нами для виготовлення мішеней-гонгів і бронепластин, не викликає сумнівів навіть у закоренілих скептиків. Ми пропонуємо якісний вітчизняний продукт за конкурентними цінами!

Щоб придбати мішені-гонги в Україні, вам достатньо зв'язатися зручним способом із представниками компанії або скористатися функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua. Можлива організація доставки обладнання в регіони України та інші країни.

Характеристики мішені Combat-M

Довжина

600 мм

Ширина

300 мм

Висота

600 мм

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10 мм

Вага

до 30 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
3 790 грн.