Facebook Pixel
0
STS.001.001

Мішенна система Сombat Snіper 280*500*10мм

3 710 грн.
В наявності
Оплата частинами

Мішенева система Combat Sniper 280*500*10 мм – практичне, довговічне, функціональне обладнання від прогресивного українського бренду Velmet Armor System. Система розроблена для підвищення ефективності відпрацювання практичних навичок стрільби зі снайперських гвинтівок. У разі необхідності сталева мішень може захистити бійця від куль, що випущені з гвинтівки 338 калібру.

Важливі переваги мішеневої системи Combat Sniper

Мішенева система Combat Sniper, придбати яку за економічно обґрунтованою ціною можна в інтернет-магазині Velmet.ua, володіє такими позитивними якостями, як:

  • Дзвінкість. Звук удару металу об метал відмінно чути з позиції стрілка, що дозволяє при мінімальних витратах часу провести результативне тренування.
  • Довговічність. Усі елементи конструкції виготовлені з високоякісної сталі. Мішень проходить загартування вже після надання їй необхідної форми, що дозволяє поліпшити її характеристики.
  • Без ефекту мікротріщин! Усе мішеневе обладнання, що виробляється на потужностях нашої компанії, проходить загартування з застосуванням технології «Триплекс». У процесі загартовування верхній шар металу набуває необхідну твердість, а середина залишається м'якою. Такий прийом дозволяє запобігти утворенню тріщин на робочій поверхні й, відповідно, подовжити термін експлуатації системи.
  • Практичність. Ми вдосконалили конструкцію підставки, тому користувачам більше не потрібно турбуватися про періодичну заміну елементів кріплення.

Купити мішеневе обладнання в Україні

Потрібна надійна та довговічна мішенева система для стрільби? В інтернет-магазині Velmet.ua вам допоможуть підібрати обладнання, що найкращим чином відповідає вашим потребам! Ми маємо за ціль довгострокове співробітництво, тому враховуємо усі побажання клієнтів та постійно працюємо над удосконаленням продукції.

Купити мішеневу систему Combat Sniper та мішеневі стенди в Україні тепер можна без відриву від виконання інших відповідальних завдань. Компанія Velmet Armor System підготувала вигідні умови співпраці для оптових та роздрібних замовників. Компетентні менеджери нашого інтернет-магазину завжди готові оперативно відповісти на питання нових та постійних клієнтів!

 

 

Характеристики виробу

Ширина

280 мм

Висота

500 мм

Товщина мішені

10 мм

Матеріал

броньова сталь Velmet ARMOR ARM-550 - 10 мм

Підставка

довжина – 540 мм, ширина – 330 мм, висота – 100 мм

Вага

24 кг

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
3 710 грн.

Вибір кредитної пропозиції

Оплата частинами (ПриватБанк)

2 платежі на по 2