• 0

Мішенне обладнання

Попереднє замовлення
Мішень Боббер
7 100 грн.
SALE -25%
Мішень ГОНГ Д90 (кр 110)
444 грн. 333 грн.
SALE -25%
Мішень Техаська зірка ТЗ-1
12 000 грн. 9 000 грн.
SALE -25%
Мішень  Грудна фігура №6 на підставці
4 210 грн. 3 158 грн.
Попереднє замовлення
Кулеуловлювач мобільний для Тиру
21 300 грн.
Попереднє замовлення
Кулеуловлювач статичний для Тиру
24 813 грн.
SALE -25%
Міні Поппер класичний S03 G2
4 137 грн. 3 103 грн.
SALE -25%
Мішенева установка Бьянчі "6"
15 840 грн. 11 880 грн.
SALE -25%
Мішенева установка Бьянчі "6" (на колесах)
16 500 грн. 12 375 грн.
SALE -25%
Мішенева установка Бьянчі "8"
18 635 грн. 13 976 грн.
SALE -25%
Мішенева установка Дуельне дерево "6"
8 000 грн. 6 000 грн.

Мішеневе обладнання – обов'язковий атрибут військового полігону, що використовується для відпрацювання навичок стрільби з усіх видів стрілецької зброї. Металеві мішені активно застосовують на змаганнях з практичної стрільби й під час підготовки до них. Актуальною купівля такого устаткування є також для власників професійних тирів.

Одним з головних напрямків діяльності компанії Velmet є виготовлення мішеней та гонгів з високоякісної броньової сталі Velmet ARMOR ARM-550. Ми пишаємося тим, що маємо змогу представляти на українському ринку гідної якості мішеневе обладнання вітчизняного виробництва, котре у багатьох моментах залишає позаду продукцію всесвітньо відомих брендів!

Мішені та мішеневе обладнання для стрільби від Velmet: в яблучко!

Втомилися від необхідності заміни недовговічних картонних стендів або паперових мішеней після кожного відстрілу магазину? Бажаєте підвищити результативність занять зі стрільби? Поставили перед собою амбітну мету й прагнете досягти її якомога швидше?

Мішеневе обладнання для практичної стрільби виробляють на наших потужностях в Хмельницькому з використанням сучасного обладнання та застосуванням прогресивних технологій. Товари компанії вдало пройшли сертифікацію та відповідають усім нормам, що пред'являються до даного типу продукції. Для оптимізації процесу підготовки професійних стрільців ми пропонуємо мішені та гонги наступних типів:

  • круглі, підвісного типу;
  • міні-поппер;
  • восьмигранник (метрична);
  • пепер-поппер;
  • РПГ № 9;
  • грудна фігура;
  • кулеметний розрахунок;
  • поппер класичний.

Також ми готові запропонувати клієнтам нашої компанії готові та на замовлення мішеневі стенди й установки, варті пильної уваги професіоналів. Ми поважаємо та цінуємо думку клієнтів щодо нашої продукції й горді за свою репутацію. Це є для вас найкращою гарантією отримання 100% оригінального й довговічного товару!

Придбати мішені для стрільби в Україні

Мішені й гонги придбати в Україні можна за дуже привабливими цінами завдяки оптимізації витрат на виробництво, зберігання, рекламу нашої продукції. Ми пропонуємо гідної якості продукт, котрий коштує значно дешевше зарубіжних аналогів.

Бажаєте зараз купити мішені для пристрілки зброї та стрільби та інше обладнання для тиру у нашому інтернет-магазині? Скористайтеся зручним функціоналом сайту або зв'яжіться по телефону з відповідальним консультантом. Детальніше про продукцію Velmet ви можете, ознайомившись з інформацією на сайті та на наших сторінках у популярних соцмережах!