• 0
GS-013.001.16m

Чохол для зброї VX-BW M

1 815 грн.
Попереднє замовлення

Компанія Velmet  вирішила не відставати від загальної тенденції та представляє увазі українських споживачів декілька актуальних моделей чохлів для перенесення зброї з практичного та довговічного матеріалу Cordura 1000. Наші вироби проходять жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва, тому ви можете не мати сумнівів у тому, що чохли для зброї, відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки.

Чохли для транспортування зброї від Velmet  – найкраще для найкращих!

У процесі створення тактичних чохлів для зброї наші розробники зробили все можливе, щоб надати виробам сучасний вигляд і укомплектувати їх усім необхідним для безпечного транспортування зброї та додаткових аксесуарів. Товари цієї категорії, що представлені в інтернет-магазині Velmet.ua, мають ряд вагомих переваг:

  • Чохол-сумка для зброї здатна вмістити в себе не тільки зброю, але і аксесуари для її очищення, ряд додаткових пристосувань, що можуть знадобитися стрілку під час виконання тактичного завдання. На внутрішній стороні чохлів для цього передбачені спеціальні кишені на блискавці.
  • Виробляються з сучасного синтетичного матеріалу з особливим переплетенням ниток Cordura 1000, що вирізняється відмінною міцністю та вологостійкістю, здатен захистити зброю від бруду та пилу.
  • Фіксація зброї здійснюється за рахунок надійних стрічок-липучок Velcro і куточків з щільного матеріалу, що розташовані з обох боків виробу. Всі моделі оснащені надійними ручками для перенесення й елементами універсальної кріпильної системи Molle, які застосовуються для кріплення підсумків різного призначення.
  • Крім своїх основних функцій, деякі моделі чохлів для зброї, що ми реалізуємо за доступними цінами, здатні перейняти на себе роль каремата, що дуже практично при виконанні завдань у польових умовах, коли важливо забезпечити максимальну мобільність бійців і немає можливості переносити за собою громіздкі підстилки.

Придбати чохли для зброї в Україні

Щоб придбати чохол для зброї, який буде оптимально відповідати вашим потребам, важливо врахувати:

  • умови, в яких буде проходити експлуатація виробу;
  • тип зброї, для перенесення якої ви маєте намір використовувати тактичний аксесуар;
  • наявність додаткових відсіків для зберігання важливих дрібниць;
  • співвідношення ціни та якості виробу.

Компанія Velmet пропонує придбати чохол для зброї в Україні за доступною, економічно обґрунтованою ціною. Якість виробів нашого бренду вже давно не викликає сумнівів у експертів і діючих військовослужбовців. Щоб ознайомитися зі змістовним каталогом товарів, скористайтесь зручним функціоналом інтернет-магазину Velmet.ua. Маєте труднощі з вибором товару або оформленням замовлення? Скористайтеся допомогою компетентних менеджерів нашого віртуального військторгу!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті
1 815 грн.