• 0
AKSY-019.001.16

Рюкзак тактичний для прихованого носіння зброї SF

2 100 грн.
В наличии

Рюкзак тактичний для прихованого носіння зброї SF – аксесуар, що дозволяє транспортувати малогабаритну автоматичну зброю, не привертаючи увагу оточуючих. Конструктори українського бренду VelmetArmorSystem створили продукт, що в повній мірі відповідає потребам діючих військовослужбовців, представників воєнізованих підрозділів МВС і СБУ, яким часто доводиться виконувати тактичні завдання під прикриттям.

Рюкзак тактичний для прихованого носіння зброї SF:

Рюкзак для прихованого носіння зброї, ціна якого цілком прийнятна для широкого кола споживачів, має ряд конструктивних переваг:

  • Головне відділення оснащено системою швидкого вилучення малогабаритної довгоствольної зброї типу МР-5 і АКСУ, що дозволяє в критичній ситуації оперативно отримати доступ до автомату. В якості кріпильного пристосування виступає міцний ремінь із надійним фастексом.
  • Зовнішня кишеня, що застібається на блискавку, оснащена Velcro-панеллю, яка забезпечує можливість розміщення додаткових елементів тактичного спорядження.
  • В конструкції рюкзака передбачений відсік для розміщення бронепластини, яка в екстремальних ситуаціях здатна забезпечити високий рівень захисту життєво важливих органів бійця.
  • Для максимально зручної експлуатації тильна сторона рюкзака і плечова лямка оснащені демпферними вставками.
  • У верхній частині розміщена зручна ручка з поліаміду для перенесення тактичного рюкзака в руках.
  • На бічній поверхні є кишеня з сітчастого матеріалу, що призначена для розміщення ємності з водою.
  • В конструкції рюкзака тактичного, придбати який можна в віртуальному військторзіVelmet.ua, передбачені спеціальні ущільнюючі вставки по периметру виробу, за винятком фронтальної частини, виконаної з штучної шкіри.
  • Для виготовлення виробу застосовані високоякісні матеріали та фурнітура, що забезпечують довговічність, надійність, функціональність рюкзака для прихованого носіння зброї, який виробляється на потужностях українського виробника VelmetArmorSystem.

Придбати тактичне спорядження в Україні

Щоб поповнити свій арсенал армійського спорядження немає потреби витрачати час на відвідування стаціонарних військоргів і переплачувати за послуги численних посередників. Компанія VelmetArmorSystem – український виробник, якому не байдужа доля української армії. Придбати рюкзак для прихованого носіння зброї SF в інтернет-магазині компанії ви можете в зручний час, без ризиків і переплат. При цьому, якість тактичного спорядження, одягу, елементів бронезахисту, мішеневого спорядження відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки.

Щоб придбати тактичне спорядження в Україні за вигідною ціною від виробника, скористайтеся зручним функціоналом інтернет-магазинуVelmet.ua!

Написати відгук

    Погано           Добре