• 0
BA-013.002.16

Плитоноска Plate Carrier Perun 2М Multicam

1 853 грн.
Колір
В наявності

Вашому життю або життю близьких вам людей загрожує реальна небезпека? Компанія Velmet пропонує модернізований варіант чохла для бронежилета PlateCarrierPerun 2М Multicam, який, за умови комплектації надійними пластинами, являє собою ефективний елемент бронезахисту, здатний попередити травмування життєво важливих органів людини кулями та осколками.

Переваги бронежилета (чохла) PlateCarrier Perun 2М Multicam

  • Просте коригування розташування плит із урахуванням зросту та статури бійця. Бронежилет (чохол) Perun 2М Multicam не сковує рухів при переміщенні пересіченоюмісцевістю, що дозволяє не відволікатися від виконання тактичних та бойових завдань.
  • Система MOLLE та стрічки-липучки Velcro по периметру виробу (дозволяють надійно закріпити додаткове тактичне спорядження).
  • Вентиляційні вставки з сітчастого матеріалу на задній частині чохла (для забезпечення максимального комфорту в спекотні дні).
  • Для пошиття вироби використано унікальний матеріал CORDURA (t плавл. 210 С).

Придбати елементи бронезахисту - Плитоноски, Чохли, Кожухи бронежилетів в Україні 

Бажаєте купити бронежилет (чохол) PlateCarrierPerun 2М за доступною ціною від виробника? Зв'яжіться зручним способом із компетентними менеджерами нашого віртуального військторгу.

Можлива комплектація чохла для бронежилета бронепластинами стандартного розміру.

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті