• 0
ВА-013.003.17

Бронежилет (чохол) Plate Carrier Perun 3

2 497 грн.
Розмір виробу
На складі

Бронежилет (чохол) Plate Carrier Perun 3

 Чохол для бронежилета Plate Carrier Perun 3 – унікальна розробка українського бренду Velmet Armon System, гідний представник популярної лінійки товарів, вже випробуваних в умовах реального бою. Ми розуміємо наскільки вагомою в екстремальній ситуації для бійця є мобільність, тому зробили свій новий кожух для бронежилету максимально полегшеним, без втрат з боку надійності та зносостійкості.

Переваги бронежилетів (чохлів) Plate Carrier Perun 3

  • Найменша скутість рухів під час використання бронежилета третього покоління Перун.
  • Можливість скорегувати розташування пластин для забезпечення найбільш ефективного захисту життєво важливих органів людини будь-якої комплекції.
  • Універсальна система кріплення MOLLE для зручного розміщення спорядження – підсумків, кобури та ін.
  • Бронежилет (чохол) Перун-3 утворює чудовий тандем з бронепластиною стандартного розміруVelmet ARM-600 AX.
  • При створенні панелей для бронепластин з успіхом реалізована ефективна система вентиляційних каналів, що робить можливим комфортне використання захисної броні Перун-3 навіть у дуже спекотних умовах.
  • Демпферні вставки в області шиї та на плечових лямках дозволяють правильно перерозподілити навантаження, позбавивши від нього достатньо чутливу зону.
  • У чохлі для бронежилету є надійна евакуаційна петля, котра гарантовано не підведе бійця у критичній ситуації, й еластичний камербанд для більш комфортної експлуатації виробу.
  • В екстреному випадку бронежилет Perun 3легко скинути однією рукою і потім швидко зібрати (на відміну від аналогів)!

 Купуючи товар в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не «кота у мішку», а річ, котра була створена з врахуванням думки досвідчених військовослужбовців, яким не раз доводилося виконувати завдання в екстремальних умовах. Ми пропонуємо вам купити Plate Carrier Perun 3 по максимально низькій ціні від виробника!

 Перун – бог-громовержець, який, за віруваннями наших славетних предків, завжди допомагав князю і його дружині, оберігав від підступних ворогів кожного доблесного воїна, котрий виступав на захист рідної землі. Ми щиро віримо, що наші чохли для бронежилетів Perun 3 та бронепластини врятують життя ще багатьом військовослужбовцям, надійно оберігаючи їх від ворожих куль!

Написати відгук

    Погано           Добре
Переглянуті